Windows 8.1 Başlangıç parolasını kaldırma

murat_02

Kilopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: AMD Ryzen 7 5800X3D Anakart: MSI B450 M2 PRO GPU: ASUS ROG STRİX RTX 2080 8GB RAM: 16 Gb (8x2) Corsair Vengeance 3200 MHZ KASA+PSU: Corsair 300R - 600+80 Watt SSD: MLD M300 1 TB M2 SSD.
Arkadaşlar merhaba, öncelikle windows 8.1 pro kullanıcısıyım, fakat başlangıçta live id ile parola istemekte ve ben her acılışta bunu girmekten sıkıldım. İnternette araştırdım ve parola sorma şıkkını işaretledim ancak halen her açıldığında parola sormakta. Var mı bilgisi olan? Şimdiden teşekkürler.

Arama yerine gel, " Oturum açma seçenekleri" yaz. Çıkan şeye tıklayıp aç. Orada "Parola İlkesi" yazacak. Onun altında değiştir butonu mevcut. Oradan kaldırabilirsin.

Arama yerine gel, " Oturum açma seçenekleri" yaz. Çıkan şeye tıklayıp aç. Orada "Parola İlkesi" yazacak. Onun altında değiştir butonu mevcut. Oradan kaldırabilirsin.
Dediğinizi yaptım fakat olmadı. Biraz daha araştırıyım. Teşekkürler.

Benim dediğim olmadı ise Recep abinin ki olur. Ben ilk önce Recep abinin yöntemi ile çözmüştüm.

Tamadır teşekkürler ilgilendiğiniz için, eve gidince deniyip sonucu yazarım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı