Windows 8.1 Batman Arkham Asylum "bellek, read olamadı" hatası

mirqccc

Picopat
Daha fazla  
Neredeye en düşük grafikte denedim gene böyle oldu yardım eder misiniz?

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (15).png
    Ekran Görüntüsü (15).png
    580,5 KB · Görüntüleme: 24
  • Ekran Görüntüsü (16).png
    Ekran Görüntüsü (16).png
    765,1 KB · Görüntüleme: 26
Son düzenleyen: Moderatör:
3 seçeneğimiz var ya işletim sisteminizden sıkıntı çıkıyor ya RAM'iniz çok yüksek %90'lara çıkıyor vb ya da RAM'iniz bozuk buradan nasıl RAM inizi test edeceğinize bakabilirsiniz.

RAM bozuk değil kontrol ettim bellek%80'lere geliyor işletim sistemime nereden bakacağım.

Windows 10 hangi yapı? Eski sürüm ise sorun çıkartabilir. Ayrıca ekran kartı sürücüsü kurulu mu? Çözünürlük 800 X 600 gibi...

Windows 10 değil Windows 8.1 Single langue ekran kartı sürücüsünü birkaç gün önce kurdum çözünürlük 1152 X 864.

RAM bozuk değil kontrol ettim bellek%80'lere geliyor işletim sistemime nereden bakacağım.

Windows 10 değil Windows 8.1 Single langue ekran kartı sürücüsünü birkaç gün önce kurdum çözünürlük 1152 X 864.

8.1 olduğunu tahmin etmiştim 10 kullanmanız gerek diye düşünüyorum veya oyun dosyalarını doğrulayın.

8.1 olduğunu tahmin etmiştim 10 kullanmanız gerek diye düşünüyorum veya oyun dosyalarını doğrulayın.

Oyun dosyalarını nasıl doğrulayabilirim?

Hocam benim bir sorum var alakasız ama ayarlardan sıfırlamak HDD zarar verir mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı