Çözüldü Windows 8.1 bluetooth sorunu (Qualcomm)

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

uencu7

Kilopat
Daha fazla  
Windows 8.1 i yükledim fakat Qualcomm destekli bluetooth driverlerini desteklemiyor. Bluetooth'u görmüyor ve Windows 8.1 i kurdum kuralı artık bluetooth diye bir şey kalmadı.

Ekran Alıntısı.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarının markası ve modelini yazarsan sana güncel Bluetooht driverlarını bulabiliriz.

(Bilgisayarının markası ve modelini yazarsan sana güncel Bluetooht driverlarını bulabiliriz.)--> ASUS K52F EX11920

Aynı sorun bende de vardı.

Ee ne yaptın peki?

Merhabalar;

Size bu konu hakkında bir önerim olacak rica etsem söylediğim işlemleri yapabilir misiniz. Belki sorununuz çözülebilir.

Öncelikle Aygıt yöneticisine girin.Ve mevcut sürücüyü komple kaldırın,Ardından sorun yaşadığınız aygıtın üzerine gelip Sağ klik,Özellikler deyin.Açılan pencereden Ayrıntılar sekmesine tıklayın.Özellik yazısını altında Aygıt Kopya Kimliğini seçip.Mouse ile gelen ilk satırı sağ klik ile kopyalın.Ardından aşağıda vermiş olduğum siteye girin ve bunu kopyaladığınız Aygıt Kopya kimliğini yapıştırın.Ve arayın bakalım site sizin için uygun sürücüyü bulacakmı.Bulduğu zaman ise sisteminize uygun sürücüyü indirip kurun.Ayrıca aşağıya örnek bir video ekledim umarım işinize yarar.

Aygıt kopya kimliğini arayacağınız site : DevID.info
Yapacağınız İşlem için Video (İngilizce) :
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı