Windows 8.1 boşta %65 RAM kullanılıyor

RowIinq

Hectopat
Daha fazla  
RAM
4 GB DDR3 1066 MHz
SSD veya HDD modeli
1 TB WD Elements HDD
Ekran kartı
HD 5450
Anakart
Foxconn 2A8C
İşlemci
Intel Core 2 Duo E6700
Windows 8.1 kullanıyorum. Dün HDD'min okuma/yazma hızının düşük olduğunu fark edip PrimoCache ile hızını arttırıp bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra sistem boşta %9 RAM kullanırken şu anda boştayken %65 RAM kullanıyor. Valorant'a gireyim dedim. Bilgisayar %100 RAM kullanımından dolayı mavi ekran verdi. Yardım eder misiniz?

Büyük ihtimal ramdısk tarzı bir şey yapmışsınız. O yüzden böyle oluyor.

Primocache uygulaması üzerinden HDD'nin diskinden 32 GB bölerek hard diskin okuma yazma hızını 98'den 4000'e çıkardım. Başkada bir şey yapmadım. Ancak programın üstünde disk benzeri şey yazıyordu.

Primocache uygulaması üzerinden HDD'nin diskinden 32 GB bölerek hard diskin okuma yazma hızını 98'den 4000'e çıkardım. Başkada bir şey yapmadım. Ancak programın üstünde disk benzeri şey yazıyordu.
Kardeşim programla falan 100MB hız alan HDD'yi 4000 MB hızlarına çıkartamazsın. Saçma programlar kullanmayın lütfen. Programı sil sorunun düzelecek.

Windows 8.1 kullanıyorum. Dün HDD'min okuma/yazma hızının düşük olduğunu fark edip PrimoCache ile hızını arttırıp bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra sistem boşta %9 RAM kullanırken şu anda boştayken %65 RAM kullanıyor. Valorant'a gireyim dedim. Bilgisayar %100 RAM kullanımından dolayı mavi ekran verdi. Yardım eder misiniz?
Windows 8.1'in boşta 400MB ram kullanması imkansız gibi bir şey.

Evet düzelecek.
1655803070788.png

Geri
Yukarı