Windows 8.1 Casper OEM Lisans Aktivasyonu

"Windows 8.1 Single Language" yüklerseniz elinizdeki ürün anahtarı Windows 8 bile olsa aktive olacaktır merak etmeyin.
Yüklerken sizin ürün anahtarınızı kabul etmezse bu sitedeki uygun ürün anahtarını girin, yükleme bittikten sonra tekrar kendi ürün anahtarınıza geçiş yapın.

Olay tam olarak şöyle; Elimizde ki key Win 8.1 SL With Bing sürümüne ait bir key imiş. Bu işletim sistemi microsoft kaynaklarında bulunmuyor. Pc üreticilerine özel OEM ürünü ve bu sebepten üretici firmadan temin edebileceğimi söylediler. Bende casper ile görüştüm OEM dvd yollayacaklar.

Ama tabi casper çalışanlarının hiç bir teknik bilgiye sahip olmamasından ötürü uğraştık. Bana elimdeki keyin win 8.1 SL ye ait olduğunu söylediler. Özellikle sormama rağmen sadece win 8.1 SL dediler.

Aklınızda bulunsun arkadaşlar elimizde ki keyin hangi işletim sınıfı ve sürüme ait olduğunu microsoftu arayarak öğrenebiliyoruz. Haricinde başka bir öğrenme kaynağı yok.

Olay tam olarak şöyle; Elimizde ki key Win 8.1 SL With Bing sürümüne ait bir key imiş. Bu işletim sistemi microsoft kaynaklarında bulunmuyor. Pc üreticilerine özel OEM ürünü ve bu sebepten üretici firmadan temin edebileceğimi söylediler. Bende casper ile görüştüm OEM dvd yollayacaklar.

Ama tabi casper çalışanlarının hiç bir teknik bilgiye sahip olmamasından ötürü uğraştık. Bana elimdeki keyin win 8.1 SL ye ait olduğunu söylediler. Özellikle sormama rağmen sadece win 8.1 SL dediler.

Aklınızda bulunsun arkadaşlar elimizde ki keyin hangi işletim sınıfı ve sürüme ait olduğunu microsoftu arayarak öğrenebiliyoruz. Haricinde başka bir öğrenme kaynağı yok.

Merhaba kardeşim. Bende de aynen bu sorun vardı ve Casper dvd yolladı.Ancak dvd yi çalıştırdığımda 64 bit yazan diğer yükleme diskini kullanın diyor.Bende casper a mail atıp yanlış cd gönderdiklerini söyledim onlar ise yalnızca 64 bit cd gönderiyoruz böyle bir yanlışlık olamaz gibi bir şey yazdılar.Bende neyse artık dedim ve başladım internetten bu sorunu aramaya.Daha sonra benim yaşadıklarımı yaşayan bir tek seni buldum.Konu üzerinden 2 yıl geçmş muhakkak çözmüşsündür diye tahmin ediyorum.Sırf senin için üyelik açtım :D Bana dvd geldikten sonra ne yaptığıını ve benim neler yapmam gerektiğini anlatır mısın?
Teşekkür Ederim

tşk ederim ya.aylardır uğraşıyorum derdimi anlatamıyorum sanırım oem dvd diyince anlayacaklar.microsoft bile bu şekilde izah etmedi .yazıklar olsun.bu kadar iş bilmezlik.ne günlere kaldık.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı