Windows 8.1 Desteği Sona Eriyor

Hocam ben Pardus denedim çalışan versiyonunu Ubuntu denedim Windows'un verdiği güveni bana vermedi. Windows'un kullanimi daha kolay geliyor.

Windows 11 daha modern geldi bana Linux'a göre. Bir de daha basit.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şaka maka, Linux daha güvenli Windows'tan. Windows daha güvende hissettirdi ne demek?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Şaka maka, Linux daha güvenli Windows'tan. Windows daha güvende hissettirdi ne demek?

Hayır o dediğinize bir şey demiyorum güvenli olabilir ancak alışkanlık Windows 7'den beri Windows kullanıyorum.

Sanki Linux'a alisamayagim gibi geliyor hocam. Nasıl üstesinden gelebilirim bu düşüncenin.

Hayır o dediğinize bir şey demiyorum güvenli olabilir ancak alışkanlık Windows 7'den beri Windows kullanıyorum.
Eee bende XP'den beri kullanıyorum 11 dahil kullandım ve şu anda 2 yıldır aktif Linux kullanıyorum. He diğer sürümleri denedim mi evet Windows 3.1'e kadar denedim orası ayrı.

Windows 8.1, 10 kadar beğenilmedi ama değerini HDD ile kullanan biri olarak destek sonuna kadar öveceğim.
Hocam ben de seviyordum. Destek kesilince napacağız? Mağazaymış sistem güncellemesiymiş hiç umrumda değil. Kaspersky Total Security satın alıp kursak güvenlik açığı yine de kalır mı?

Hocam ben de seviyordum. Destek kesilince ne yapacağız? Mağazaymış sistem güncellemesiymiş hiç umurumda değil. Kaspersky Total Security satın alıp kursak güvenlik açığı yine de kalır mı?

Hocam orasını tam bilemem de Windows 7 gibi uzatılmış destek alırsa bir süre daha temiz gider gibi. Ben Windows 7 ile başlayıp daha sonra 8.1 kullanan birisi olarak (eskiden) yabancı yerlerden bir şeyler indirmediğin ve girmediğin sürece antivirüs gereksiz gibi.(eski sistemlerde RAM yetersizliği olunca şişiriyor) internet security olabilir ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı