Çözüldü Windows 8.1 DRIVER_CORRUPTED_EXPOOL Mavi Ekran Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Umut_Demir

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese merhabalar. Ben windows 8.1 kullanıyorum. Bilgisayarima bir virüs bulaştı. Ben de bu virusu temizlemek için bi program kullandim. Tarama bitti ben de viruslu bulduğu dosyaları sildim ve bilgisayarı yeniden başlattım ve bilgisayar açılırken sürekli mavi ekran veriyor. Bilgisayarı açamıyorum. Açsam bile 1-2 dakika sonra aynı hatayı verip verip kendini resetliyor. Mavi ekranda verilen sorun aşağıdaki resimde. Sabahtan beri uğraşıyorum. Şütfen yardım edin. Bu arada bilgisayara giremediğim için telefondan yazıyorum. Yazım yanlışı olursa affola. Resmin boyutu yüksek olduğu için yükleyemiyorum. Verilen hata şu:

DRIVER_CORRUPTED_EXPOOL

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Bilgisayara giremiyorumki girmeyi deneyeceğim inşallah girer bu arada cahilliğimden dolayı özür diliyorum minidump nerde ?

Bu arada bilgisayarı açmayı defalrca denedim açılmıyor şimdide DPC_WATCHDOG_VIOLATION Hatası vermeye başladı.​

Allah aşkına yardımcı olabilecek yokmu

Sorunu kendim çözdüm (tam çözüldümü emin değilim şimdilik bilgisayara girebiliyorum ve hata vermedi ) Çözüm: demiştim ya 1-2 dakika mavi ekran vermiyo diye o 1-2 dakika da bilgisayarı güvenli moda aldım ve hiç mavi ekran almadım ve güvenli moddayken anti virüs yazılımlarını devre dışı bıraktım ve normal şekilde başlattım bilgisayarı açılşta virüs programları açılmadığı için tahmin ettiğim gibi mavi ekran almadım ve virüs programlarını sildim 5-10 dakikadır mavi ekran almıyorum inşallahta böyle devam eder yardımcı olduğunuz için teşekkürler.
Bilgisayara giremiyorumki girmeyi deneyeceğim inşallah girer bu arada cahilliğimden dolayı özür diliyorum minidump nerde ?

Bu arada bilgisayarı açmayı defalrca denedim açılmıyor şimdide DPC_WATCHDOG_VIOLATION Hatası vermeye başladı.​

Allah aşkına yardımcı olabilecek yokmu

Sorunu kendim çözdüm (tam çözüldümü emin değilim şimdilik bilgisayara girebiliyorum ve hata vermedi ) Çözüm: demiştim ya 1-2 dakika mavi ekran vermiyo diye o 1-2 dakika da bilgisayarı güvenli moda aldım ve hiç mavi ekran almadım ve güvenli moddayken anti virüs yazılımlarını devre dışı bıraktım ve normal şekilde başlattım bilgisayarı açılşta virüs programları açılmadığı için tahmin ettiğim gibi mavi ekran almadım ve virüs programlarını sildim 5-10 dakikadır mavi ekran almıyorum inşallahta böyle devam eder yardımcı olduğunuz için teşekkürler.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı