Windows 8.1 DvD Sorunu

Koptumya889

Hectopat
Sevgili Recep Abi eğer cevaplarsan ne mutlu bana. Benim bilgisayarım Windows 8 cd'sini okuyor, Windows 7'yi de okuyor, ancak Windows 8.1'i taktığımda dıııt diye bir ses geliyor ve 1 kaç saniye sonra yine aynı ses geliyor. Saatlarce yapıyor, bunu düzeltebilir miyim ? Cd/Dvd sürücüm güncel, driveri de var. Cevaplarsan teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Driverlerini kontrol etmelisin bunu için Slim Drivers programını öneririm. Free sürümü internette mevcut. Eğer sorunun çözülmesse sorun Dvd sürücünde olabilir, denemelisin birde çizik olmadığına emin misin ? :D

Tüm driverler yüklü sorun yok, dediğim gibi Win7 ve Win8'i okuyor, 8.1'i okumuyor. Ve kuzenimin pc'si benden daha düşük, onda bile okuyor.

Eminim çizik değil ve sürücüler tam. Sadece Win 8.1'i okumuyor, diğerlerinde sorun yok.

Sorunu Buldum DVD ye çözemedim. Ancak flaş belleğe attım. Bu şekilde düzgün bir format attım.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı