Windows 8.1 ekran gelip gidiyor

ibrahim03

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar benim bilgisayarla ilgili sıkıntım var. Bilgisayarda windows 8.1 entripires kurulu. 64 bit ekranda bazen gelip gidiyor. Bir türlü çözemedim. Bana yardımcı olursanız sevinirim. Resmini atacam hata resmine bakarsınız.

Bu arada bilgisayar özellikleri:
  • Intel i7
  • 8 GB RAM
  • Nvidia ekran kartı GT 520M
Adsız (341 x 192).jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartinin butyn driverlerini kurdum. Eksik yok ama yine ayni sorun devam ediyor. Olmazsa windows 7 geri kuracam. Windows 7 de bu hata yapmadi. Yaklasik 2 sene kullandim sikinti cikmadi.

Sürücüyü kurdum. Şimdilik herhangi bir sıkıntı olmadı galiba. Düzeldi,
sağol yardımcı olduğun için. Ama benim bir sorum olacak. Ben nvidia sitesinden ekran kartın son sürümü windows 8.1 driverini kurdum. Sen de geforce driver sitesini vermişsin. Peki bu iki sitenin farkı nedir ?

Usta bugün yine aynı hatayı 2-3 kere yaptı. Ben bu windows 8.1 hiç bişey anlamadım. Bu gidişle ekran kartını yakacaz. Ben bu yüzden windows 7 ultimate 64 bit kuracam. Hiç olmazsa bu ekran hatası windows 7 de yapmıyodu.

Adsız.png
Adsız.png

Arkadaşlar acil yardımınıza ihtiyacım var. Daha öncelleri belirttiğim gibi benim bilgisayarın ekranında sıkıntı meydana geldi. Daha hala sıkıntı devam ediyor daha öncesi wndows 8.1 entirepres 64 bit kurmustum. Ekranda görüntü gelip gitme olayı oldu. Şimdi ise windows 7 ultimate 64 bit kurulu aynı hata devam ediyor. Ben işin içinden çıkamadı galiba bu gidişle servise götüreceğim. Bu arıza nedeen olabilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu yazdığım mesaja cevap verecek yok mu arkadaşlar? Olmazsa ben servise yollayayım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı