Windows 8.1 Ekran Kartı Sürcüsü Görüntü Gidiyor

yineben

Hectopat
Öncelikle yardımıma koşup bu konuyu okuyan herkese teşekkür ederim HP Laptop kullanıyorum. Kendinden windows 7 ile geldi ve herşey güzeldi ama elime orijinal Windows 8.1 geçince güncel olan daha iyidir diye düşünüp 8.1 e geçtim ekran kartı driverları yüklenirken önce standart ekran gidip geliyor driverlar yüklendiği için sonra donanım çıkarılmış gibi ses çıkartıyor ve bir anda yeniden açılmaya başlıyor.

Driver'ı yükleyemediyse açılıyor ve tekrar yüklemeyi deniyor yüklediyse sürekli başa atıyor ve açılmıyor güvenli modda açıp driverı silip açabiliyorum bunu internette araştırdım ama aynı sorun değil yada işe yaramayan çözümler var en güncel BIOS'u yüklememe rağmen BIOS'umda switchable graphics seçeneği de yok lütfen yardım edin çok zordayım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle donanım bilgilerinizi verseniz, daha sonra ise yüklediğiniz sürücünün sürümünü bizlere söyleseniz daha iyi yardımcı olabiliriz.

laptop um hp pavilion dv6-3111st ekran kartına ati radeon mobility 5000 in en güncel sürücüsünü yüklüyorum ki bikaç gün önce çıktı olmuyo daha önceki modelinide denediğimde aynı sonuç oluyodu yada Windows kendi güncelleyincede aynı sorunu yaşıyorum hp nin sitesindeki dahada eski sürümünü bile denedim bi sonuç alamadım

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı