Windows 8.1 Embedded Industry Pro oyun için ve genel kullanım için uygun mudur?

461197

Decapat
Merhaba sisteme Windows 8.1 embedded industry Pro var. Bir arkadaş bu sürüm oyun için uygun değil Single langue yükle dedi doğru benim bildiğim kadarıyla Windows 8.1 embedded industry Pro en az kaynak kullanımına sahip Windows 8.1 ama emin olamadım.

Windows 10 her türlü daha fazla performans verir dostum. En kötü Windows 10 1709 ltsb kurarsın.

Windows 10 her türlü daha fazla performans verir dostum. En kötü Windows 10 1709 LTSB kurarsın.

1 ay öncesine kadar Windows 10 kullanıyordum GTA vc de PC 80,85 FPS veriyordu anlamadığım bir şekilde GTA 5 dede 60,65 arası. Windows 7 deyken 180,190 FPS alıyordum GTA vc de.

Hocam o zaman Windows 10 Home'a mı geçeyim?

Son düzenleme:
Yeni nesil oyunlarda Windows 10 daha fazla FPS verir. Eski oyunlarda 7/8.1 daha fazla FPS verebilir. GTA Vice City eski bir oyun.

Benim sistemimde her nedense Windows 8.1 SL daha iyi çalışmıştı, Embedded masaüstünde bile yavaş çalışıyordu ama herkes Embedded'in hızını övgüyle anlatır.

Yeni nesil oyunlarda Windows 10 daha fazla FPS verir. Eski oyunlarda 7/8.1 daha fazla FPS verebilir. GTA Vice City eski bir oyun.

Benim sistemimde her nedense Windows 8.1 SL daha iyi çalışmıştı, embedded masaüstünde bile yavaş çalışıyordu ama herkes Embedded'in hızını övgüyle anlatır.

Hocam Windows 10 Home sürümüne geçtim Logitech G HUB yazılımı çalışmadığı için.

Hocam o kadar alakasız mesajlar yazmışsınız ki.

Soruya cevabım evet.

Hocam niye hayır ben size anlatayım Windows 8.1 10 yılık bir işletim sistemi 2013 de çıktı yani çok eski ayrıca eski olmasını geçtim benim bildigim birçok güvenlik açıgı var ve artık çoğu uygulama Windows 8.1 de çalışmayacak örnegin Valorant ve LoL bunun haricinde dedigim gibi eski oldugundan güncellemede almaz.

Dostum Windows 10 kurmanı öneririm eski sistemlerde bile optimize çalışıyor oyunlarda akar seni üzmez.

Hocam niye hayır ben size anlatayım Windows 8.1 10 yılık bir işletim sistemi 2013 de çıktı yani çok eski ayrıca eski olmasını geçtim benim bildigim birçok güvenlik açıgı var ve artık çoğu uygulama Windows 8.1 de çalışmayacak örnegin Valorant ve LoL bunun haricinde dedigim gibi eski oldugundan güncellemede almaz.

Dostum Windows 10 kurmanı öneririm eski sistemlerde bile optimize çalışıyor oyunlarda akar seni üzmez.
İlk cümle doğru olabilir fakat 2.cümle eski sistemlerde bile optimize çalışması imkânsız, eğer birisi 1709 LTSB kuracağına Windows 8.1 Embedded Industry Pro kurar daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı