Windows 8.1 ESU güncellemesi almayacak!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

GokhanYigitGya

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Nilüfer Bursa Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Technopat Sosyal sakinleri merhaba Windows 7 için verilen ESU güncellemelerini biliyorsunuzdur. Hatta Windows 7 için ESU güncellemelerini ücretsiz şekilde almak hakkında rehber bile hazırlamıştım.

Microsoft, Windows 8.1'e hiçbir ESU güncellemesi vermeyeceğini açıkladı.
Yani 10 Ocak 2023 tarihinden sonra Microsoft'a para ödeyerek veya ücretsiz şekilde ESU Bypass yamasını uygulayarak güvenlik güncellemelerini alamayacaksınız.

Kaynak: Windows 8.1 support will end on January 10, 2023

Son düzenleme:
Technopat Sosyal sakinleri merhaba Windows 7 için verilen esu güncellemelerini biliyorsunuzdur. Hatta Windows 7 için esu güncellemelerini ücretsiz şekilde almak hakkında rehber bile hazırlamıştım.

Microsoft, Windows 8.1'e hiçbir esu güncellemesi vermeyeceğini açıkladı.
Yani 10 Ocak 2023 tarihinden sonra Microsoft'a para ödeyerek veya ücretsiz şekilde esu bypass yamasını uygulayarak güvenlik güncellemelerini alamayacaksınız.
Kısaca 1GB RAM'li bilgisayarlarınızı çöpe atabilirsiniz.

Kaynak: Windows 8.1 support will end on January 10, 2023

"Kısaca 1GB RAM'li bilgisayarlarınızı çöpe atabilirsiniz." çok boş ve gereksiz bir yönlendirme olmuş...

Umarım yazmayı bırakırsın.

1 GB RAM belleğe sahip bilgisayarlar ile neler kullanabileceğimiz ve Linux ile hayata geri döndürme amaçlı bir rehber yapabilirsin.

Hem kendine bir şeyler katmış olursun hem de onbinlerce insana faydalı bir bilgi aktarabilirsin.

Android X86 platformunu inceleyebilirisin, bilgilendirebilirsin.

🖤

1 GB RAM belleğe sahip bilgisayarlar ile neler kullanabileceğimiz ve Linux ile hayata geri döndürme amaçlı bir rehber yapabilirsin.

Hem kendine bir şeyler katmış olursun hem de onbinlerce insana faydalı bir bilgi aktarabilirsin.

Android X86 platformunu inceleyebilirisin, bilgilendirebilirsin.

🖤

Linux'çular lütfen artık mesaj atmayın. Bıktım artık. Windows konusu açıyorum hep siz yazıyorsunuz. PC tarafı Microsoft'un elinde artık kabul edin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı