Windows 8.1 Etkinleştirme Kabul Etmeme Sorunu

Göktürk Gök

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Windows 8.1 Enterprise 9600 sürümü yüklü bir bilgisayarım var. Etkinleştirmeye çalışıyorum, ancak sağladığım ürün anahtarlarından hiçbirini kabul etmedi. Daha önce Windows 10 yüklü bir bilgisayarım vardı, onda KMSPico kullanmıştım fakat sonradan güvenli olmadığı kanaatini getirdim ve bilgisayarımda da sorun oluştu (KMSPico kaynaklı olabileceğini düşünüyorum). Temiz kurulum vb. işlemler yapmak istemiyorum fakat etkinleştirmeyi nasıl yapabilirim? Windows 8.1'in çok katı kuralları var ve etkinleştirme yapmadan kişiselleştirme bile çok sınırlı. Eğer bir çözüm önerirseniz sevinirim, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. Windows 8.1 Enterprise 9600 sürümü yüklü bir bilgisayarım var. Etkinleştirmeye çalışıyorum, ancak sağladığım ürün anahtarlarından hiçbirini kabul etmedi. Daha önce Windows 10 yüklü bir bilgisayarım vardı, onda KMSPico kullanmıştım fakat sonradan güvenli olmadığı kanaatini getirdim ve bilgisayarımda da sorun oluştu (KMSPico kaynaklı olabileceğini düşünüyorum). Temiz kurulum vb. işlemler yapmak istemiyorum fakat etkinleştirmeyi nasıl yapabilirim? Windows 8.1'in çok katı kuralları var ve etkinleştirme yapmadan kişiselleştirme bile çok sınırlı. Eğer bir çözüm önerirseniz sevinirim, teşekkürler.
Temiz bir kurulum yapın UEFI ile Windows 10 Pro 1803 deneme sürümü kullanın, KMSpico kullanıyorum uzun bir zamandır sıkıntı yaşamadım güvenli olsada olmasada sıkıntı yok diye düşünüyorum.

Temiz bir kurulum yapın UEFI ile Windows 10 Pro 1803 deneme sürümü kullanın, KMSpico kullanıyorum uzun bir zamandır sıkıntı yaşamadım güvenli olsada olmasada sıkıntı yok diye düşünüyorum.

Temiz kurulum yapma riskini alamıyorum, önceki bilgisayarımda bununla ilgili sorun yaşadım. Tam anlamıyla sütten ağzım yandı, şimdi yoğurdu üfleyerek yiyorum. KMSPico yüklü olduğunda sorun yaşadığım için şüpheleniyorum. Yine de teşekkürler.
DurmaPlay'den ucuza lisans alabilirsiniz.

Bu bilgi için çok teşekkür ederim, Microsoft'un kendi sitesinde bile 1000 TL olan Windows 10 Pro burada 59,50 TL. Şu anda satın almayı düşünmüyorum ancak eğer işim olursa deneyebilirim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı