Windows 8.1 Final İngilizce ISO

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hali hazırda sahip olduğunuz orijinal Windows 8 ürün anahtarlarının Windows 8.1'de aktifleştirilebildiğine dair haberler dolaşıyor etrafta. Bir deneyin derim :)

Sistem kurulu şuan bende gayet güzel fakat aktivasyon olmadığı için sıkıntılı Windows 8 orjinal dvd var fakat aktif olmuyor 8.1 de

Zaten 8.1 ücretsiz olacağı için neden elimizdeki key ile aktif olmasın ki?

Zaten 8.1 ücretsiz olacağı için neden elimizdeki key ile aktif olmasın ki?
Windows 8.1'in iki farklı İngilizce ve bir adet Çince sürümü dolanıyor şu anda. İki İngilizce sürümden birinin orijinal key'leri kabul ederken diğerinin kabul etmediği söyleniyor. Ben Windows 8.1'i henüz indirmediğim için kesin bir şey söyleyemiyorum.

Winbootic ile iso'yu flash diske yazdıramıyorum böyle oluyor :

Unknow source content

s1y26.png

Windows 8.1 henüz resmi olarak çıkmadığından dolayı WinToBootic'in tanımaması gayet normal.

Bende Rufus ile yazıyorum teşekkürler.

Bu güncellemeyi geri çekme şansımız varmı. Yani windows.old 'u geri yükleme ihtimali nedir ? Nasıl yapabiliriz. Google'da birşey bulamadım.

Birkaç sorum olacak. Ben Windows 8 Pro 64 Bit Orijinal kullanıyorum ve bu sürümü yüklersem benden etkinleştirme vs. isteyecek mi? Ayrıca bu tam sürüm mü? Microsoft'un yayınlayacağı sürüm ile aynı mı?

İstemeyecek. Var olan orijinal ürün anahtarınızla kullanabileceksiniz. Bu yeni bir işletim sistemi değil.

Teşekkürler. Türkçe sürümün çıkış tarihi hakkında bir bilginiz var mı acaba?

Yakında sızar.

Hali hazırda sahip olduğunuz orijinal Windows 8 ürün anahtarlarının Windows 8.1'de aktifleştirilebildiğine dair haberler dolaşıyor etrafta. Bir deneyin derim :)

Evet mümkün zira bu aslında bir güncelleştirme.

Bu güncellemeyi geri çekme şansımız varmı. Yani windows.old 'u geri yükleme ihtimali nedir ? Nasıl yapabiliriz. Google'da birşey bulamadım.

Gerçekten uzun bir işlem de bir sorun mu oldu? Neden geri yüklemek istiyorsunuz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı