Windows 8.1 format sonrası internet yok

Coolkaan123

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, daha önce Win 10 kullanıyordum, bilgisayarıma virüs bulaştığı için Win 8.1 kurdum. Benden internete bağlanmamı istedi bağlanmaya çalışıyorum bağlanmıyor. Bende atla dedim sonra Windows açıldı internete bağlandım internet gözüküyor fakat internete girmiyor, Windows Update'den hiçbir şekilde indirme yapmıyor. Ne yapmam lazım acaba? Windows 10 kurmayı denedim CD bozulduğu için format sırasında donuyor. Ayrıca çok eski laptop kullandığım için Win 10 kurulu olduğu zaman bayağı yavaş oluyor. Şimdiden teşekkür ederim.

Bazen Driver Boost yanlış isimler verebiliyor ve PC'nin çökmesine kadar neden olabiliyor. Mesela tanıdığımın PC bozulmuştu güvenli mod ile bu uygulamanın indirdiği Driver ve uygulamanın kendisini sildik güvenli modda Driver'ları bulduk kurduk sorun düzeldi.

Sorun devam ediyor, birazdan kablo ile bağlanmaya çalısacağım. Bu sefer telefondan pc bağlanamıyorum. Her şey üst üste gelmeye başladı.
Bazen Driver Boost yanlış isimler verebiliyor ve PC'nin çökmesine kadar neden olabiliyor. Mesela tanıdığımın PC bozulmuştu güvenli mod ile bu uygulamanın indirdiği Driver ve uygulamanın kendisini sildik güvenli modda Driver'ları bulduk kurduk sorun düzeldi.
Donanım kimliği ile internete bağlı olan cihazdan aratıp bulabilirsin.

Donanım Kimliği ile sürücüleri bulun
Hocam, kablolu bağlantı ile bağlandım, internet gözüküyor fakat sitelere girmiyor. Evden 5 kişi wifi ile bağlanıyor sıkıntı yok, fakat şuanda ne kablolu ve kablosuz bağlantı ile anca modemin kendi anasayfasına ulaşabiliyorum. Daha önce hiç bu sorunla karşı karşıya kalmadım.
Arkadaşlar, telefonumun interneti ile bağlandım, internete direk giriyor, fakat wifi ile bağlandığım zaman aynı durumu yaşıyorum.
Sorun çözüldü arkadaşlar, teşekkür ederim hepiniz için. Konu kilit olabilir.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı