Windows 8.1 formatı atılmıyor

mrt46

Decapat
Daha fazla  
RAM
2 GB
SSD veya HDD modeli
SAMSUNG
Anakart
GİGABYTE G41M-COMBO
İşlemci
İntel Core 2 duo e7600
Merhaba arkadaşlar, Windows 7 Ultimate İşletim sistemine sahip bilgisayaramı Windows 8.1'e yükseltmek istiyorum. ISO dosyasını USB'ye kurmama rağmen bilgisayar sürekli normal olarak başlatılıyor ve kurulum başlamıyor. Bilgisayar açılırken BIOS'a girip USB belleği başlatmama rağmen olmuyor. Yardım edebilirseniz sevinirim.

Hocam size önerim, eğer güvenlik açısından 8.1 kurun. Eğer siz güvenlik değil oyun performansı ve kaynak kullanımı daha az istiyorsanız Windows 7 Home Basic 32 bit kurun. Sorununuza gelirsek Hard Disk Devices başa gelecek şekilde yaptınız. En önemlisi save and exit yapın. Flashınızın tam takılı olduğuna emin olun. Kasanın veya laptop ise eğer farklı bir slota takın.

64 bit o sisteme ağır gelir. 32 bit yükle
Hocam size önerim, eğer güvenlik açısından 8.1 kurun. Eğer siz güvenlik değil oyun performansı ve kaynak kullanımı daha az istiyorsanız Windows 7 Home Basic 32 bit kurun. Sorununuza gelirsek Hard Disk Devices başa gelecek şekilde yaptınız. En önemlisi save and exit yapın. Flashınızın tam takılı olduğuna emin olun. Kasanın veya laptop ise eğer farklı bir slota takın.
Şu mesajıma bakın.

Geri
Yukarı