Windows 8.1 gerçekten sorunlu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Windows 8.1 gerçekten sorunlu.

Windows 8.1 sorunlu değil. Ona suç atanlar sorunlu. Eski bilgisayarını yenilemeyenler gelip burda o sorunlu bu sorunlu diye geziniyor ortalıkta. Eski bilgisayarlara kurmaya kalkınca tabi ki hata olacaktır. Neden? Çünkü o bilgisayarın sürücüleri Windows 8.1 'i desteklemiyor. Sizde yükleyemeyince sorunlu diyorsunuz. Ayıp ya :mad::mad::kızgın:.

Windows 8.1 sorunlu değil. Ona suç atanlar sorunlu. Eski bilgisayarını yenilemeyenler gelip burda o sorunlu bu sorunlu diye geziniyor ortalıkta. Eski bilgisayarlara kurmaya kalkınca tabi ki hata olacaktır. Neden? Çünkü o bilgisayarın sürücüleri Windows 8.1 'i desteklemiyor. Sizde yükleyemeyince sorunlu diyorsunuz. Ayıp ya :mad::mad::kızgın:.
Eski mi? 2 ay önce aldım içerisinde Win8.1 yüklü geldi. Fanboyluk yapmadan önce Windows 8.1'in desteklemediği uygulamalara bakmanızı öneririm.

İstersen sana burada tek tek sayabilirim. Durduk yere Windows 8.1'e hakaret ediyorsun. Lütfen şu Windows 7 sevgisinden bir vazgeçelim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstersen sana burada tek tek sayabilirim. Durduk yere Windows 8.1'e hakaret ediyorsun. Lütfen şu Windows 7 sevgisinden bir vazgeçelim.
Hakaret etmek mi? Bu tür konuları namus meselesi gibi görmen senin suçun. Velev ki hakaret ettim bu seni ilgilendirmez ayrıca ben boş laf yapmam arada bir sapıtıyor bilgisayar ayrıca bazi uygulamalar da henüz uyumlu değil maalesef.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı