Windows 8.1 görev çubuğu saydamlaştırma

8.1 kullanıyorum ve Classic Shell öneriyorum gayet kullanışlı RAM miktarını etkilemiyor bile kurarken tiklerden sadece Start Menu için olan tikleri seçmeyi unutmayın yoksa gereksiz birkaç eklenti ile geliyor kurduktan sonra Başlat'a gelip sağ tık Classic Shell ayarları oradan Show All settings tikini işaretledikten sonra Taskbar bölümü gelecektir oraya girip Opacity kısmını silip 0 yapın daha sonra Controls kısmından tümünü Windows Start Screen ile işaretleyip uygulayın bu son adımı yapmazsanız başlat menüsü Windows 7 modelin de görünecektir tüm seçeneklerden Windows Start Screen'i seçmeyi unutmayın.

1635022889181.png

8.1 kullanıyorum ve classic Shell öneriyorum gayet kullanışlı RAM miktarını etkilemiyor bile kurarken tiklerden sadece start menu için olan tikleri seçmeyi unutmayın yoksa gereksiz birkaç eklenti ile geliyor kurduktan sonra başlat'a gelip sağ tık classic Shell ayarları oradan show all settings tikini işaretledikten sonra taskbar bölümü gelecektir oraya girip opacity kısmını silip 0 yapın daha sonra controls kısmından tümünü Windows start screen ile işaretleyip uygulayın bu son adımı yapmazsanız başlat menüsü Windows 7 modelin de görünecektir tüm seçeneklerden Windows start Screen'i seçmeyi unutmayın.

Eki Görüntüle 1196841

Dediklerini yaptım sağ olun istediğim gibi oldu.
Bir şey daha soracağım böyle güzel Wallpaper'ları nereden buluyorsunuz?

Geri
Yukarı