Çözüldü Windows 8.1 Görev yöneticisi bellek kullanımı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

bar1sylmz

Hectopat
Sorunum şu: Görev yöneticinde bilgisayarı ne zaman açsam o 2 li herzaman en üstte bellek yiyor. Herhangi bir uygulama çalışmıyor ancak sanki birşey sürekli çalışyomuş gibi görünüyor. Bu bir sorun mu anlayamadım. Bilgilendirmenizi ve çözümlerinizi bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

sss.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Defender servisi ama ben defenderı devre dışı bırakıyorum. Kısacası laptopta antivirüs kullanmam ben hiçbir zaman :) Ne kadar devre dışı bıraksam da defender servisi görev yöneticisinde olacak yani öyle görünüyor. :)

Kısacası laptopta antivirüs kullanmam ben hiçbir zaman
Bu gidişle başına çok işler açacaksın.
Ne kadar devre dışı bıraksam da defender servisi görev yöneticisinde olacak yani öyle görünüyor.
MS'nin önlemi. Sizin gibi düşünceye sahip kişileri sonra neden Win 8.1 virüs kapıyor dememeleri için yapılmış bir önlem.

Virüs kapmasını gerektircek bişey yapmıyorum o konuda tecrübeliyim. O yüzden bilgisayarımı antivirüssüz 3 sene kullanıyorum formatsız o konuda benim hiçbir sıkıntım yok. Antivirüs kaçak kullanmak istemiyorum, öğrenci için bir programda bilmiyorum. Elimden geldiğince artık. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı