Windows 8.1 GTA IV çalışmayı durdurdu hatası

KriToox

Hectopat
Daha fazla  
GTA IV kurarken bir sürü sorun yaşadım. Orijinal olarak CD ile almıştım. Yani oyun orijinal ve orijinal olarak kurdum. Eski sürüm dediniz. Sonra sildim. Games for Windows İstemcisini | Bilgisayar Oyunları İstemcisini İndir Şuradan kurdum. Sonra güncelleme yaptım ve oyuna girerken yeni sürümünü yükledi. Oyunu x86 klosörüne taşıdı. Windows 8.1 kullanıyorum. Oyunu açarken ise kapanıyor ve çalışmayı durdurdu gibi ıvır zıvır launcher bulunamıyor. Nasıl çözeceğim bu işi?

Games for Windows a giriş yapmazsam oyuna girerken yükleme ekranında kalıyor. Adamların oldugu kısım sürekli değişiyor. Başka bir şey de olduğu yok.

Cd hala elimde Bana adım adım neler yapıp yapmayacağımı gösterirmisiniz ?

Son düzenleme:
Kardeşim teşekkürler hem benimki CD Hemde dediklerinin hepsini yaptım problemleri çözmeye çalışırken yeni sorunlar geliyor...

Bende orijinal GTA IV EFLC aldım Vatan PC'den ve W8.1 kullanıyorum. Yükledim açılmadı hata üstüne hata birini düzeltiyorsun başka çıkıyor sürekli. Neyse aradan baya zaman geçti geçenlerde çekmecemde korsan GTA IV EFLC buldum yükledim açılmadı ama verdiğiniz link'ten Microsoft Games for Windows Marketplace'yi güncelledim ve hiç bir hata almadan açıldı. Hiç bir sorun yok sadece güncelleme yaptım.

Pekala deneyip sonucu yazacağım.Saolun.

Bende orijinal GTA IV EFLC aldım Vatan PC'den ve W8.1 kullanıyorum. Yükledim açılmadı hata üstüne hata birini düzeltiyorsun başka çıkıyor sürekli. Neyse aradan baya zaman geçti geçenlerde çekmecemde korsan GTA IV EFLC buldum yükledim açılmadı ama verdiğiniz link'ten Microsoft Games for Windows Marketplace'yi güncelledim ve hiç bir hata almadan açıldı. Hiç bir sorun yok sadece güncelleme yaptım.
Kardeşim bende malesef öyle değil.MGWM Kurduktan sonra oyuna rahatça girebiliyorum.1.0.0.0patchı ile sorun Games for windows live güncelleme yapmamı söylüyor yapmassam loading sürekli yapıyor yani sonuç yok oyuna giremiyorum güncelleme yapıncada değişik hatalar veriyor... Games for windows live güncellemesini yaptıktan sonrada son gta 4 patchını yüklemelisin diyor onuda yüklediğimde bazı dosyalar gidiyor işte tekrar dediğim gibi oyun açılmıyor durdurdu hatası veriyor

Şimdide program files (x86) ya kurdum oyunu SecuLauncher:failed to start application 2000 hatasını veriyor -_-

Son aldığım hata Gta IV çalımşmayı durdurdu bilen birisi varsa çözümünü yazarmısınız ? :)

Son düzenleme:
Bende bu sorunlar uğraşıyoum ve dediğiniz gibi live updateleri yaptım update sorun aldm ve net ayarlarını da yaptım updatide bu sefer sorunsuz yükledim ama aynı 2 hatayı almaya devam ediyorum. Yükleme ekranında resimler değişiyor oyun açılmıyor ve oyunun grafiklerini değiştiremiyorum 800x600 gözüküyor. Yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı