Windows 8.1 Güncelleme Sonrası Siyah Ekran Hatası

Basım yıne bır sorundan daha kurtulmadı. Toshiba pc ye toshıba usb taktım w8.1i boot ettim pc acarken bıosu actm fakat usb nin yazının önü bostu usb de ışık yanmıyordu bnde az gezdim ayarlarda bır seçeneğe tıkladım UEFI BOOT ısaretledım daha sonra tekrardan başlattım F12 tuşuna basıp bıosu açtığımda ıse bu çıkıyor karsıma lütfen yardım edın.Tesekkurler

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bilgisayarınızda avast yüklü müydü?
Avast yuklu degıldı fakat virüs programını kaldrmıstım güncellemeden yapmadan önce

Son düzenleme:
HDD diskinizi çıkartıp takarsanız tabii bataryayı çıkartıp sorununuz devam ederse biosa girmek için HDD takmayın öyle açınız.

Batarya çıkardım. Direkt kablo ile çalıştırdım ve direkt olarak karşıma "No bootable device Please restart system" yazısı geldi.

dd.jpg
Hiçbir riski yok sadece vidaları olduğu yere takınız yeter. HDD çıkartıp takınız :).

burayımı çıkarıyım full cerceyimi?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı