Windows 8.1 güncelleme sonrası virüs bulaşıyor

Noodleyiyenkel

Centipat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Windows 8.1 Single langauge kullanıyorum. Güncelleme sonrası yerel disk F diye disk çıkıyor 90 MB'lık boyutu var. Ve oyun videosu izlerken otomatikman durduruyor videoyu. İnternetten deneme lisans girdim generic key diye. Korsan Windows da güncelleme yapılır mı yapmasam olmaz mı? Dün akşam güncelleme yaptı bilgisayar. Bugün virüs bulaşmış nasıl olur? Yardımcı olur musunuz? Ben zararlı yerlere girmem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1 Single langauge kullanıyorum. Güncelleme sonrası yerel disk F diye disk çıkıyor 90 MB'lık boyutu var. Ve oyun videosu izlerken otomatikman durduruyor videoyu. İnternetten deneme lisans girdim generic key diye. Korsan Windows da güncelleme yapılır mı yapmasam olmaz mı? Dün akşam güncelleme yaptı bilgisayar. Bugün virüs bulaşmış nasıl olur? Yardımcı olur musunuz? Ben zararlı yerlere girmem.
Kaspersky indirip tam tarama yapın ortaya çıkar.

Kaspersky indirip tam tarama yapın ortaya çıkar.
Format attım artık yok virüs. Sadece bilgi almak istedim. Windows da orijinal olmadığı için mi güncelleme yaptıktan sonra virüs bulaşıyor diye sordum.
@PhoenixTech Hocam bakar mısınız?

Son düzenleme:
Format attım artık yok virüs. Sadece bilgi almak istedim. Windows da orijinal olmadığı için mi güncelleme yaptıktan sonra virüs bulaşıyor diye sordum.
@PhoenixTech hocam bakar mısınız?

Hocam yanlışlıkla bir şey indirmişsinizdir ondandır yani ya da Windows'u nereden kurdunuz artık bilemiyorum ama normal de Windows orijinal olmasa bile güncelleme ile alakası olmaz yani.

@PhoenixTech Hocam bakar mısınız?
Kaspersky ve Malwarebytes indirip tarama yapar mısınız? Sahte lisans yüzünden zararlı kapmış olma ihtimaliniz var.

Disk yönetiminden ss atabilir misiniz?

Kaspersky ve Malwarebytes indirip tarama yapar mısınız? Sahte lisans yüzünden zararlı kapmış olma ihtimaliniz var.

Disk yönetiminden ss atabilir misiniz?
Kaldırdım windows'u linux yükledim. Sordum diye sitede lisans anahtarları vardı generic diye onlar zararlı mıdır ben nereden bulacam lisans anahtarı?

Geri
Yukarı