Windows 8.1 Güncellemesi Nasıl Olacak?

• Konuyu başlatan zaloğlu
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 17
  • Görüntüleme 2B
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İlk mesajımı yazdığım yerde üyeliğimin sona erdirilmesi mesajını yazıyorum... Lütfen üyeliğimi iptal edin bu foruma üye olmakla yanlış yaptığımı anladım... Hiçbir şey dışarıdan göründüğü gibi değildir...
Lütfen üyeliğimi ve bilgilerimi iptal edin.

Hocam öncelikle sanırım Türkçe kurallarına uymama sebebiyle 1 gün ceza aldığınız için böyle diyorsunuz. Fakat genel Türkçe kurallarına uyarak foruma devam ederseniz bilgi alışverişi ve samimi bir ortam sizi bulacaktır. Oyun turnuvaları, OSM turnuvası, Recep Baltaş'a sor adlı canlı yayın programı ve Skype Sohbeti de sizi bulacaktır. :)

Sorunuza yanıt ise eğer HDD'yi değiştirecekseniz tekrar kuruluma gerek kalmaz. Windows 8.1 update olarak da gelecek. Veya tekrar format atarsınız ve 8.1'i güncelleştirme olarak indirirsiniz.

Ben 8.1'in final sürümünü buradan indirmiştim. 17 Ekim'de çıkacak olan ne ?

Windows 8'den güncellemiyecekleri ilgilendirmiyor. Sonucunda aynı şey olacak demi ?

Şimdi Windows 8 kullanıcıları Denetim Masasına girip güncelleme yükleyerek Windows 8.1 kullanabilecek mi?

Gerekli yanıtlar verildi konu kilitlendi. Aynı veya benzeri sorusu olan arkadaşlar lütfen konu açsınlar. İyi forumlar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı