Windows 8.1 güncelleştirme geliyor

Fotoğraf vs. dosyaları Google Drive'ya da alternatif yerleere yükleyin hocam sonra disk temizleme yapın.

Ben bu PC'den 10 yıl eziyet çektim yeni PC alınca bunun parçasını bulamıyacağız öyle parçalayısım var yani.
Ühü.
Ekran Görüntüsü (42).png

Ben bu PC'den 10 yıl eziyet çektim yeni PC alınca bunun parçasını bulamıyacağız öyle parçalayısım var yani.
Eğer oyun falan oynamıyorsanız Linux yapmayı deneyin bilgisayarı.
Ama ne olur ne olmaz bir Windows Format diskiniz de olsun
Bugünlük çıkıyorum, yarın cevaplarım yazacaklarını, Linux işi aklına yattıysa konu aç, üstadı boldur burada.

Hocam 100 liraya bile bulursunuz sistemi rahatlatacak bir HDD.
Aslında 20 GB'dan anladığım kadarıyla ne alırsanız alın o sistem çok yavaş çalışacak diğer parçalarda çok düşük hocam eğer öyle ise ve bir süre sonra PC'yi yenileyecekseniz güncellemeleri durdurun bir süre öyle kullanın yeni PC alınca dediğiniz gibi 5.kattan falan atıp işkence edin sisteme :D

Fotoğrafları ve az kullandığın şeyleri OneDrive veya Google Drive'a yükle sonra PC'den sil.

Ühü.Eki Görüntüle 917576

Hocam ne yaptınız ya 1 TB SSD zaten herkes o kadar kolay bulamıyor o 1 TB SSD büyük ihtimal çoğu kişinin sistemi kadar pahalı zaten şurada bir oylama yapsak o 1 TB SSD en fazla 2 kişide vardır :D

Hocam ne yaptınız ya 1 TB SSD zaten herkes o kadar kolay bulamıyor o 1 TB SSD büyük ihtimal çoğu kişinin sistemi kadar pahalı zaten şurada bir oylama yapsak o 1 TB SSD en fazla 2 kişide vardır :D

Bende 500GB 7200RPM HDD var.
Hem de SATA SSD de değil M.2 SSD zaten pahalı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı