Windows 8.1 hala kullanılır mı?

Aktif Windows 7 kullanıyorum ve Windows'u yukseltmek istiyorum sizce 8.1 hala kullanilir mi?

Bence kullanılmaz. Uygulama desteği anlamında Windows 7 den sonra kattığı bir şey yok.

Eğer düzgün çalışıyorsa ve rahatsanız windows 7 kullanmaya devam edebilirisiniz.
Ama yükseltmek istiyorsanız, Windows 10 veya Linux daha anlamlı bir yükseltme olur.

Çok eski hocam. Windows 10'u bile gözden çıkarmaya başladılar. Win 8.1 bitti artık.

Bence kullanılmaz. Uygulama desteği anlamında Windows 7'den sonra kattığı bir şey yok.

Eğer düzgün çalışıyorsa ve rahatsanız Windows 7 kullanmaya devam edebilirisiniz.
Ama yükseltmek istiyorsanız, Windows 10 veya Linux daha anlamlı bir yükseltme olur.

Windows 7 kullanırsa Steam kullanamaz yanlışım yoksa 2023-2024 de destegi kesecek.

Aktif Windows 7 kullanıyorum ve Windows'u yukseltmek istiyorum sizce 8.1 hala kullanilir mi?

Objektif bakarsak 10 da kullanılmaz o zaman hocam herkesin sistemine bağlı Pentium 2 bir işlemciye 10 11 kuramazsın bana kalırsa gerekirse 98 bile kullanırım bana göre 98 bile kullanılır ama (sisteme göre) sistem söyleyin bakalım 7 kullanılmaz 8.1 kullanılmaz diye bir şey yok bir kişi hangi sisteme sahip ve o sisteme uygun en iyi Windows neyse onu kullanmalı gerekirse XP olsun gerekirse 2000.

Objektif bakarsak 10 da kullanılmaz o zaman hocam herkesin sistemine bağlı Pentium 2 bir işlemciye 10 11 kuramazsın bana kalırsa gerekirse 98 bile kullanırım bana göre 98 bile kullanılır ama (sisteme göre) sistem söyleyin bakalım 7 kullanılmaz 8.1 kullanılmaz diye bir şey yok bir kişi hangi sisteme sahip ve o sisteme uygun en iyi Windows neyse onu kullanmalı gerekirse XP olsun gerekirse 2000.
i3 2310M 4 GB Ram 2.10 ghz

Geri
Yukarı