Windows 8.1 Hızlı Bir İşletim Sistemi Mi ?

bende win8 deyimde oyunlar bazıları sahte ve baya program vs var, güncelleme yapmak çok istiyorum ama bi sorun çıktımı hepsiyle tek tek uğraşmak istemiyorum dersenizki kesin sorun çıkmaz diye yarın güncellicem artık :( bilgisayar özellikleri yeterde artar bile BF4 High- Ultrada oynuyorum artık düşünün yani kötü değil sistem ayrıca bilgisayarı Windows 8 olarak aldım

@assassin's creeper Windows 8'i güncellemekle iş bitmiyor. Güncelleme varsa driver ve programlarını da hatta kullandığın kosan oyunlar güncel değilse onları bile güncellemen gerekebilir. Bu yüzden kimse sana kesin sorun çıkmaz diyemez. Çünkü korsan oyunları çalıştıramayıp xp veya windows 7'e dönen çok kişi gördük bu forumda.

@assassin's creeper Windows 8'i güncellemekle iş bitmiyor. Güncelleme varsa driver ve programlarını da hatta kullandığın kosan oyunlar güncel değilse onları bile güncellemen gerekebilir. Bu yüzden kimse sana kesin sorun çıkmaz diyemez. Çünkü korsan oyunları çalıştıramayıp xp veya windows 7'e dönen çok kişi gördük bu forumda.
aynen ya bende gördüm en iyisi kalayım ben şimdi hepsiyle tek tek uğraşma gibi bir sorun çıkmasın bilgisayar biraz daha hızlancak diye belkide hiç bişi yapamıcam en iyisi kalsın bu :/

Bende yeni geçtim. Hayatımda gördüğüm en hızlı işletim sistemidir. Açılma hızı bende 7 saniye . Kapanma hızıda 7 saniye. Hız olarak çok iyi. Hiç düşünmeden geç. Ama kesinlikle temiz kurulum yapmazsın. Linkleri sitemizde bulabilirsin.

Bu soruları bırakın artık. Tabikide çok hızlı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı