Windows 8.1 hoşgeldinizde çok bekliyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

samet67671

Kilopat
Makaleler
25
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Daha dün format attım. Hoşgeldinizde 15 saniye bekliyor. Windows 8.1 pro kullanıyorum. Güncelleştirmelerim tam driverlar güncel. Uyumsuz program kurulu değil hepsi güncel kendi sitesinden indirdim. Açılışda açılan program sadece nvidia ve eset var. Sorun nerde ? Windows 8.1 orjinal iso hash değerlerine baktım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Daha dün format attım. Hoşgeldinizde 15 saniye bekliyor. Windows 8.1 pro kullanıyorum. Güncelleştirmelerim tam driverlar güncel. Uyumsuz program kurulu değil hepsi güncel kendi sitesinden indirdim. Açılışda açılan program sadece nvidia ve eset var. Sorun nerde ? Windows 8.1 orjinal iso hash değerlerine baktım.

Sistemde SSD varmı ? Bios'tan Fast Boot'u açtınız mı ?

Hayır. HDD kullanıyorum. Bu arada hd tune 5.50 ile bad sector taramasıda yaptım sorun yok. BIOS' da böyle bir ayar yok. Eset nod 32 6 kullanıyorum. Fakat 7. sürümünüde kurdum. Değişen birşey olmadı. 7. sürümünü kullanmama nedenim wolfteam knight online gibi online oyunlarda ESET service.exe' nin cpu kullanımını %100 yapması.

NOD32 bakkal antiviüsüdür. Onun yerine Norton Internet Security kurmalısınız kesinlikle.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı