Windows 8.1 için AMD HD 4600 ekran kartı driveri

Yanlış bilgi vermeyelim arkadaşlar, aynı seri ekran kartını ben kullanıyorum ve 8.1 için sürücüsü var.

32 Bit sistemin var ise burayı , 64 bit sistemin var ise burayı tıklatarak indirebilirsin.

Arkadaşım inf dosyasından yükleme yapman gerek aynı ekran kartı bende de vardı infden yükleme yaptım oldu.

Buyurun bunu indirin kurun daha sonra kurulumu bitirin.
support.amd.com: Legacy
Alttaki beta driveri indirin.

Update'deki driverler güncel olmuyor.

INF nasıl yapıyoruz. INF' siz olmuyor mu? INF yaptıktan sonra nasıl yukluyoruz.

İndirmeniz tamamlanmamış. IDM gibi bir programla tekrar indirir misiniz ?
Hayır verdiğiniz link yanlış.
@Silinen üye support.amd.com: Legacy bu linkten alttaki "Latest Beta Driver"ı indir sonra bu işlemleri uygula ayrıca indirdiğin inf dosyası C:/AMD/Latest Beta Driver(Hangi sürümse)/Packages/Drivers/Display/WB*** diye bir klasör var onun içindeki infden kuracaksın.

@Silinen üye support.amd.com: Legacy bu linkten alttaki "Latest Beta Driver"ı indir sonra bu işlemleri uygula ayrıca indirdiğin inf dosyası C:/AMD/Latest Beta Driver(Hangi sürümse)/Packages/Drivers/Display/WB*** diye bir klasör var onun içindeki infden kuracaksın.

Şimdi ben Latest Beta Driver'ı indiriyorum. Sonra setup mu yüklüyorum, yoksa direkt İNF mi yüklüyorum? Ya da Setup kurdutan sonra mı İNF yüklüyorum?

Şimdi ben Latest Beta Driver'ı indiriyorum. Sonra setup mu yüklüyorum, yoksa direkt İNF mi yüklüyorum? Ya da Setup kurdutan sonra mı İNF yüklüyorum?

Ya da önce İNF sonra setup mu?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı