Windows 8.1 için tarayıcı önerisi

Sistemi kastırmadığı için Edge'ciyim ben.

1645259427814.png

+100 adet Technopat sekmesi açık halde bu şekilde.

Tabii sorun sizde bakın adam o kadar YouTube sekmesinde 120 MB RAM kullanıyor, bilgisayarı çöpe atın :D
1645259465667.png

Araya sıkışanlar vardır büyük ihtimalle.
1645259562819.png

Sistemi kastırmadığı için Edge'ciyim ben.

Eki Görüntüle 1309417

+100 adet Technopat sekmesi açık halde bu şekilde.

Eki Görüntüle 1309418

Araya sıkışanlar vardır büyük ihtimalle.
Eki Görüntüle 1309422
Zaten bunu her tarayıcı yapıyor. İstediğiniz kadar sekme açın arka planda kullanmadığınız sekmeleri tarayıcı uyku moduna alıyor gibi düşünebilirsiniz. Açıkçası şurada yapılan fanboyluğun hiç bir anlamı yok. Siz burada milletle atışırsınız ama kazanan yapımcılar olur. Ben kendi fikrimi yazmışım, uygulayıp uygulamamak size kalmış. Ben kendim de test ettim Brave sayfa yüklemesinde oldukça başarılı ve emin olun ki o basit sayfaları yüklerken bile 2-3 saniye daha hızlı açıyor. Dediğim gibi bir çok testi var açıp bakabilirsiniz.
Bir de bir şey soracağım 8.1 Single Language de Pro anahtarı girebilir miyiz?
Bunun için yeni konu açın isterseniz.

Opera GX öneririm. Arayüz ve hız açısından çok iyi. Tarayıcının ne kadar RAM, internet, CPU vs. kullanabileceğini ayarlayabiliyorsun. Yan çizgide Whatsapp, Facebook Messanger, Oynatıcı (Spotify, Youtube Music, Apple Music, Deezer, Tidal) vs. var. Öneririm.

Opera GX öneririm. Arayüz ve hız açısından çok iyi. Tarayıcının ne kadar RAM, internet, CPU vs. kullanabileceğini ayarlayabiliyorsun. Yan çizgide WhatsApp, Facebook messanger, oynatıcı (Spotify, YouTube Music, Apple Music, Deezer, Tidal) vs. var. Öneririm.

Her şey kullanışlık ve hız değil. Güvenliği ve reklam engelleyicisi kötü. Bir sürü güvenlik açığı var.

Her şey kullanışlık ve hız değil. Güvenliği ve reklam engelleyicisi kötü. Bir sürü güvenlik açığı var.
Daha önceden denemediyseniz biraz yanlış diyorsunuz. Şu ana kadar hiç virüsle karşılaşmadım. Sizin kararınız.

Geri
Yukarı