Windows 8.1 kurarken 0x0000000A hatası

Mergen Tengri

Hectopat
Makaleler
8
Daha fazla  
Meslek
Tekno-Lokum
Arkadaşlar elimde 2004 model bir masaüstü bilgisayar var. İntel Pentium 4 işlemci var. Windows XP ile birlikte geliyordu. Bende Windows 7'ye güncelledim ama 7'nin desteği kesildi.
Windows 8'e geçmek istiyorum. Microsoft'un sitesinden 32-Bit için iso dosyasını kurdum ve rufus ile belleğe yazdım. Ama kurulum ekranında Windows simgesinden sonra siyah ekranda 0x0000000A hatası veriyor.

1624466213347.png

İntel Penitum 4 32-Bit
1,5 GB RAM
80 GB HDD
İntel Graphics

Arkadaşlar elimde 2004 model bir masaüstü bilgisayar var. İntel Pentium 4 işlemci var. Windows XP ile birlikte geliyordu. Bende Windows 7'ye güncelledim ama 7'nin desteği kesildi.
Windows 8'e geçmek istiyorum. Microsoft'un sitesinden 32-Bit için iso dosyasını kurdum ve rufus ile belleğe yazdım. Ama kurulum ekranında Windows simgesinden sonra siyah ekranda 0x0000000A hatası veriyor.

Eki Görüntüle 1080071
İntel Penitum 4 32-Bit
1,5 GB RAM
80 GB HDD
İntel Graphics
Sisteminiz pek'de windows 8.1 kaldırabilecek bir sistem gibi durmuyor.

Eğer windows 7 kullanmamak'da ısrarcıysanız Linux dağıtımlarına yönelebilirsiniz zaten bu sistem ile en fazla internete girer küçük cablı oyunlar oynarsınız.

Son kullanıcı odaklı kullanımı gerçekten kolay olan linux dağıtımları var örneğin linux mint ubuntu zorin os.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Linux Mint bu şekildedir.

Eğer linux kullanmak istemiyorsanız bu sisteme Windows 7 starter kurmanızı öneririm çünkü bu sistem Windows 8 lik bir sistem gerçekten değil zaten sürücüleriniz'de muhtemelen sıkıntı çıkarabilir diye düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı