Windows 8.1 kurduktan sonra hangi ayarlar yapılmalı?

682784

Hectopat
Makaleler
6
Merhabalar, Toshiba Satellite A500 1dn cihaza 8.1 kurdum. Kurduktan sonra yapmam gereken ayarlar vs. neler var?
Ekran çözünürlüğü kötüydü NVIDIA driver kurdum lakin başka aygıtların sürücülerini kolay bulamıyorum. Artı olarak laptopu her açarken Windows 10 veya W8.1 seçmem gerekiyor Windows 10 nasıl kaldırabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Virus sorunum yok lakin gerçekten uğraşmak istemiyorum neyse yarın mecbur yapacağız:(

Ben sadece sana cidden temiz formatlı Windows 8.1 kullanmani istediğim için dedim uğraşmak istemesem MSConfig'den yapın derdim ki bir cye iki tane işletim sistemi kurmak performans ve sistem bozulma yolları açabiliyor.
Ben sadece sana cidden temiz formatlı Windows 8.1 kullanmani istediğim için dedim uğraşmak istemesem MSConfig'den yapın derdim ki bir cye iki tane işletim sistemi kurmak performans ve sistem bozulma yolları açabiliyor.

İnstniz verin ben size yarin göstereceğim resim atarsaniz ben size ilertme yaparım.

İnstniz verin ben size yarin göstereceğim resim atarsaniz ben size ilertme yaparım.
Sosyalde insta paylaşmak problem çıkarmaz umarım.

Geri
Yukarı