Windows 8.1 kurmalı mıyım?

Kafamda Cehennem

Hectopat
Yer
shurima
Daha fazla  
Meslek
Dolandırıcı
Merhabalar, benim PC'de Windows 10 superlite Edition var, fan yapımı. Ben de Windows 8.1 yapsam mı diye düşünüyorum. Eskiden neden Windows 10 superlite kurduğumu söyleyeyim hatalı bir ekran kartı sürücüsü vardı, PC'yi çökertiyordu.
PC'de SSD yok!

Merhabalar, benim PC'de Windows 10 superlite Edition var, fan yapımı. Ben de Windows 8.1 yapsam mı diye düşünüyorum. Eskiden neden Windows 10 superlite kurduğumu söyleyeyim hatalı bir ekran kartı sürücüsü vardı, PC'yi çökertiyordu.
PC'de SSD yok!

Keşke sistem özelliklerini de yazsaydın.

Eski ve SSD'siz bir sistem varsa Windows 8.1 kullanabileceğin en iyi işletim sistemidir. Ben de daha önce ghost spectre kullandım sorunları vardı önermem. 8.1 en iyisi eski sistemler için.

PC'de SSD yok!

SSD yok ise ve RAM 4 GB RAM ise 8.1 kurulur.

PC'de SSD yok!

Kurmamalı ve elindekilere şükretmelisin!

Kurmalısın. Özellikle Microsoft dışında birinin elinin değdiği bir Windows'a nasıl güvenip hesaplarını falan giriş yapıyorsun bilmiyorum. Microsoft'un sitesinden orjinal Windows 8.1 isosunu indirin. USB'ye rufus ile yazın ve kurun hemen bence.

Abimin pentium işlemcili bir dizüstü bilgisayarı var. 2 GB Ram'e sahip ve SSD yok. Windows 7, 8, 8.1 ve 10 arasında en hızlı ve en stabil olan işletim sistemi 8.1 oldu. Yıllardır onu kullanıyoruz. O yüzden kurabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı