Windows 8.1 kurulurken yeniden başlatma döngüsü

Narcos16

Decapat
Daha fazla  
Windows 8.1'i yüklerken Windows işareti geliyor ardından yeniden başlıyor fakat yine aynı şekilde döngüye giriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sistem kendini otomatik olarak hiç açılmadan yeniden başlatıyor doğru anladım değil mi?
Yok Windows'u kuruyorum ama işaret geliyor yeniden başlıyor.
Sistem kendini otomatik olarak hiç açılmadan yeniden başlatıyor doğru anladım değil mi?
Yani bilgisayar açılıyor ardından Windows'un işareti geliyor bekletiyor hop gidiyor USB ile kuruyorum bu arada.

Windows 8.1 i kurarken en son bölümde windows yükleniyor yazısı kalkıp bilgisayar kendini yeniden başlatmak için siyah ekran verdiğinde flaş belleği çekmeniz gerekiyor galiba yoksa yeniden resetleyip duruyor. Ben kendi sorunumu böyle çözmüştüm.

Yok Windows'u kuruyorum ama işaret geliyor yeniden başlıyor.

Ne gibi bir işaret geldiğini fotoğraf olarak atabilir misin?
Windows 8.1'i kurarken en son bölümde Windows yükleniyor yazısı kalkıp bilgisayar kendini yeniden başlatmak için siyah ekran verdiğinde flash belleği çekmeniz gerekiyor galiba yoksa yeniden resetleyip duruyor. Ben kendi sorunumu böyle çözmüştüm.

Doğru yeniden başlatma esnasında Flash'ı çekmezsen bazen USB'yi HDD olarak algılayabilir.

Windows 8.1'i kurarken en son bölümde Windows yükleniyor yazısı kalkıp bilgisayar kendini yeniden başlatmak için siyah ekran verdiğinde flash belleği çekmeniz gerekiyor galiba yoksa yeniden resetleyip duruyor. Ben kendi sorunumu böyle çözmüştüm.

Hocam benimki de öyle mi bilmiyorum ama sadece Windows'un işareti geliyor bekletiyor kapanıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı