Windows 8.1 Lite veya performans sürümü önerisi

Bu ISO'yu kullanıyorum, memnunum. Herhangi bir sorununu görmedim.
boşt ram kullaımı ve şeklini şemailni başlat menüsüfilan görebilirmiyim ?
@TheHub

Eki Görüntüle 1125906

Saf haliyle gayet stabil ve performanslı.
senin normal he tmm .
agam indirdim kurdum da bune ? gösterdim bak bu bilgisayar filan bune ne şekil agam yukarda yazmıştım ill yazdığımda saçma sapan olmasın yazdım bune agam ?
1627911777235.png

1627911967212.png
bu tür değil orjinal olcak bişey bozmadan şekli şemali başlat menüsü değiştir sorun yk ama bu tur değil .
1627912155553.png
bide neden se 2 gb ram filan hariyo ram i 98 filan yapıyo neden ?
1627912227904.png

al bak .

Son düzenleme:
boşt ram kullaımı ve şeklini şemailni başlat menüsüfilan görebilirmiyim ?

senin normal he tmm .

agam indirdim kurdum da bune ? gösterdim bak bu bilgisayar filan bune ne şekil agam yukarda yazmıştım ill yazdığımda saçma sapan olmasın yazdım bune agam ?Eki Görüntüle 1126041
Eki Görüntüle 1126049bu tür değil orjinal olcak bişey bozmadan şekli şemali başlat menüsü değiştir sorun yk ama bu tur değil .
Eki Görüntüle 1126051 bide neden se 2 gb ram filan hariyo ram i 98 filan yapıyo neden ?
Eki Görüntüle 1126052
al bak .
Arka plandayken Windows Update, Sysmain gibi hizmetler açıkken normal. Çok dert etmeyin

Niye sadece Windows 8.1 istiyorsun. Ben Windows 10 1607 LTSB kullanıyorum kendim NTLite ile modladım. Eski sistemimde gayet iyi performans veriyor. Boşta 500 MB RAM kullanıyor.

Niye sadece Windows 8.1 istiyorsun. Ben Windows 10 1607 LTSB kullanıyorum kendim NTLite ile modladım. Eski sistemimde gayet iyi performans veriyor. Boşta 500 MB RAM kullanıyor.

Çünkü modlamayı bilmiyorum. 2'nci Windows 10 istiyorum. Ama performans vermiyor 3'ünvü 8.1 çok güzel bayılıyorum.

Peki neden modlanmış Windows kullandınız? Modlanmış sürüm asla ve asla tavsiye etmiyorum. Saf haliyle Windows 8.1 zaten oldukça stabil.

Ev kullanıcıları için Windows 8.1 Single Language en hafif sürümüdür.

Şu an SL deyim güzel sorun yok da konu değiştiriyorum söyleyeyim mi?

Ver o zaman 64 Bit olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
internet sürücüsü var mı?

Yeni konular

Geri
Yukarı