Windows 8.1 Mavi Ekran ve Otomatik Onarım Başlatılamadı Hatası

LeoKevin6

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaslar laptopum Casper. Daha 3 4 aylik. Bugun sabah program indiriyordum. Avasti sildim, sonra avast uyari verdi PC'yi yeniden baslatin diye. Yeniden baslattim ve mavi ekranla karsilik verdi. Su yaziyordu:

''Otomatik onarim bilgisayariniz duzgun baslatilamadi'' yeniden baslata basiyorum ayni ekran geliyor. N'apmam lazim sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaslar laptopum Casper. Daha 3 4 aylik. Bugun sabah program indiriyordum. Avasti sildim, sonra avast uyari verdi PC'yi yeniden baslatin diye. Yeniden baslattim ve mavi ekranla karsilik verdi. Su yaziyordu:

''Otomatik onarim bilgisayariniz duzgun baslatilamadi'' yeniden baslata basiyorum ayni ekran geliyor. N'apmam lazim sizce?
Bende hatayı alıyorum aynı napssm dvd yi takma ma rsgmen düzelmiyor aynı ekran geliyo formatta atılmıyo

öncelikle bilgisayarı flastan veya format cd/dvd den başlatın . daha sonra ONARIN seçeneğine tıklatın . ve kendinize göre olan modu seçin . WİN FLASHI YAPMAK İÇİN win 8.1 format usb oluşturmaya bakın . sorununuz %100 çözülür

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı