Çözüldü Windows 8.1 mavi ekran

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 8.1

zKenzo

Decapat
Daha fazla  
Selamlar. Devamlı olarak video izlerken zaman zaman ekran kartı driver çöküyor. Aygıt yöneticisine giriş yapıp ekran kartına geldiğim zaman kendine düzeliyor. Bu durumu Windows 7 de yaşıyordum en sonunda PC kitlendi ve mavi ekran aldım. 062221-15531-01.rar DMP dosyam. Yardımlarınızı bekliyorum.

NVIDIA GeForce GT 710 ekran kartımda bu şekilde en güncel driver kurulu.

@KojiroHyuga04 hocam yardımına ihtiyacım var.🙏

Son düzenleme:
Çözüm
Arızalıysa yapıyor olabilir.

Tertemiz bir ekran kartı arıza olduğunu sanmıyorum ve Windows 10'da herhangi bir sorun olmuyor.
Ekran kartı ile olan sorun VGA kablo ile bağlantıyı yaptığım içinmiş, kasayı HDMI kablo ile bağlantı kurduğumda herhangi bir sorunla karşılaşmadım, kasayı tekrar monitöre takıp açtığım anda aynı hata ile karşılaştım. HD bir monitör almak lazım gibi duruyor.
O zaman 471.11 sürümünü deneyelim.
Şimdi baktım da siteden 466.63 sürümünü kaldırdılar.
Aynı şekilde DDU ile, şu an kurulu sürücüyü kaldıracağız.
Sonra da verdiğim linkten 471.11 sürümünü yani sizin kartınız gibi Kepler mimarisindeki kartlar için çıkan son sürücüyü kuracağız.

Tamamdır hocam bu arada biraz önce yine mavi ekran yedim aynı durumdan dolayı sanırsam.DMP dosyasını isterseniz paylaşırım.
Hocam ekran kartını verdiğiniz linkten güncelledim şu anda o yüklü durum da yükleme yaptıktan sonra 5 dk. kullanım yaptıktan sonra yine mavi ekran yedim. 062321-15812-01.dmp

@KojiroHyuga04 musait olduğunuzda cevaplarınızı bekliyorum.​

@KojiroHyuga04 bu hatayı alıyordum zaman zaman almaya devam ediyorum hocam gerçekten kafayı yemek üzereyim.​

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    8,5 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:
Arızalıysa yapıyor olabilir.

Tertemiz bir ekran kartı arıza olduğunu sanmıyorum ve Windows 10'da herhangi bir sorun olmuyor.
Ekran kartı ile olan sorun VGA kablo ile bağlantıyı yaptığım içinmiş, kasayı HDMI kablo ile bağlantı kurduğumda herhangi bir sorunla karşılaşmadım, kasayı tekrar monitöre takıp açtığım anda aynı hata ile karşılaştım. HD bir monitör almak lazım gibi duruyor.

Son düzenleme:
Çözüm

Geri
Yukarı