Windows 8.1 mi Windows 7 mi?

PrimeLady

Hectopat
Daha fazla  
4 GB RAM.
Intel i5 3320M.
Intel HD 4000.
500GB HDD.

Dostlar PC özelliklerim yukarıda. Heveslenip Windows 10 indirmiştim ama çok yavaş geldi. Öncesinde Windows 7 kullanıyordum. Şimdi Windows 7 ile Win 8.1 arasında kaldım. Win 8.1'den biraz korkuyorum, uyumluluk sorunu falan diyorlardı. Tam bilmiyorum. Bende sormak istedim. Hangisi?

Son düzenleyen: Moderatör:
4 GB RAM.
Intel i5 3320M.
Intel HD 4000.
500GB HDD.

Dostlar PC özelliklerim yukarıda. Heveslenip Windows 10 indirmiştim ama çok yavaş geldi. Öncesinde Windows 7 kullanıyordum. Şimdi Windows 7 ile Win 8.1 arasında kaldım. Win 8.1'den biraz korkuyorum, uyumluluk sorunu falan diyorlardı. Tam bilmiyorum. Bende sormak istedim. Hangisi?

8.1 kurun hocam sorun olmaz. Her şeyi çalıştırır.

Windows 7 bitti artık. Windows 8.1 ile bir süre daha takılabilirsiniz. Ama tavsiyem SSD harddisk takın ve Windows 10 kurun. Çok daha hızlı olacaktır.

4 GB RAM.
Intel i5 3320M.
Intel HD 4000.
500GB HDD.

Bundan daha düşük sistemle Windows 11 kullanıyorum hocam. SSD takıp RAM'i 8 GB yapsan iş görür o bilgisayar.

Yeni konular

Geri
Yukarı