Windows 8.1 nasıl?

SemihDnz

Hectopat
Daha fazla  
Windows 7 kullanıcısıyım, boşta 750 MB RAM kullanıuyor. Windows 8 veya Windows 8.1'e geçsem daha mı iyi performans alırım?(2 GB RAM)

Ekran Alıntısı.PNG

2 GB RAM Windows 8.1 için çok yetersiz kalıyor.
2 GB RAM ile Windows 8.1 kullanmıştım ve gayet akıcı çalışıyordu. :) Windows 8.1'in RAM kullanımı az. Windows 7 ile 2 GB RAM'de takıla takıla çalışan bilgisayar, Windows 8.1'de akıyordu.

2 GB RAM ile Windows 8.1 kullanmıştım ve gayet akıcı çalışıyordu. :) Windows 8.1'in RAM kullanımı az. Windows 7 ile 2 GB RAM'de takıla takıla çalışan bilgisayar, Windows 8.1'de akıyordu.
Vallahi ben 4 GB RAM ile Windows 8.1 kullanırken çıldırmıştım.😁

Bence 8.1 ama biraz yavaş da olabilir 1 hafta deneyin severseniz kalırsınız sevmezseniz 7'ye geri dönerseniz.

Gerekli ayarlamalar yapılınca sorun olmuyor. Intel Atom ve 2 GB RAM ile akıp gidiyordu. Kurmadan önce kasar diye beklerken kurduktan sonra aktığını görünce epey şaşırmıştım.
Ben eski pcyi karşıma aldım sordum.Oğlum millet 2 gb ram ile neler yapıyor senin ne haddine ulan kastırmak dedim.Sorun çözüldü.

Sağ olun. Eskiden Windows 8.1'di, sonra kasıyor diye çevirmiştim hatırladığıma gore ama çoğu yerde Windows 8 daha iyi yazıyordu. Windows 8 mi, Windows 8.1 mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı