Windows 8.1 nasıldır ?

• Konuyu başlatan dieforhsyn07
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 34
  • Görüntüleme 3B
Çünkü Windows 7 bölümünde bir konu açtım ve 2 günde 6 yanıt geldi fakat burada 5 dakikada 12 yanıt geldi, Windows 7 kısmını kimse önemsemiyor. Başlıkta da yetkililer seslendim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü windows 7 bölümünde bir konu açtım ve 2 günde 6 yanıt geldi fakat burda 5 dakikada 12 yanıt geldi ,windows 7 kısmını kimse önemsemiyor.Başlıkta da yetkililer seslendim
Çünkü Technopat üyelerinin %99.9'u Windows 8 ve 8.1 kullanıyor ve doğal olarak da konular Windows 8.1 bölümüne açılıp orada cevaplanıyor. Dur bi' dakika... Erdem yoksa sen misin?

Emin misin ? Git bir bak technopat masaüstü görüntüleri konusuna %80 windows 7 kullanıyor !

Bakalım Allah Allah 8 kullanıyormuşum ne kadar garip...

vcygy.png

Ben herkes demedim çoğunluk dedim hemen havalara girme ! Ayrıca ben 8.1 bulsam yükliyeceğim fakat elimde key yok o yüzden 8 kullanıyorum yoksa 8.1 isterim :( Ben 8 den şikayetçiyim 8.1 den değil .

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı