Windows 8.1 Nereden İndirmeliyim ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Peki teşekkür ediyorum ve son soruma geliyorum. Benim DS'den lisansım var onu girsem olurmu ?

Onun için Microsoft DreamSpark - Software Catalog bu linkten Windows Embedded 8.1 Industry Pro with Update'i indirip kurman gerekir. Bu dosyayı indirip USB'den kurulum yaptığında senden kurulum aşamasında key istemeyecek. Windows kurulumu tamamlandıktan sonra key'i çevrimiçi olarak etkinleştirebilirsin.

Hocam yazıyor zaten, neye takıldın sen anlamadım ki ben. Senin sormak istediğin ne şimdi? Sen DS mi kurmak istiyorsun yoksa Win 8.1 Pro mu?

@Raydric yorumun için tekrardan teşekkür ederim. Ben Pro kurmak istiyorum. Ancak ben buradan indirme işlemini başlatmıştım 2.5 gb kadarı inmişti ancak bilinmeyen ağ hatası gerçekleşti. Media Creation Tool'daki hazır inmiş durumda yani onu kurmak daha basit şu an için. Media Creation Tool'daki ve bunun arasında Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları fark varmıdır ?

@Recep Baltaş yardımcı olurmusun Recep abi sence hangisi ? Windows 8.1 RTM Türkçe İndirme Bağlantıları'ndan Windows 8.1 Pro 64 Bit'mi yoksa
Media Creation Tool'dan Windows 8.1 Pro 64 Bit'mi indirip kurayım ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı