Windows 8.1 normalde açılan programın açılmaması

AloneMuzTR

Femtopat
Daha fazla  
Uygulamayı başka cihazlar açıyor ama benimkisi açmıyor acaba sorun nedir ve böyle yazıyor bu uygulama bilgisayarınızda çalışmıyor bilgisayarınıza uygun bir sürüm bulmak için geliştiriciye iletişime geçin diyor ama başka cihaz ama aynı Windows 8.1 olan bir cihaz açıyor ve önemli bir dosya bu driver kurmaya çalışıyorum internet driveri.

LAN driveri mi kuracaksınız? İlk başta yönetici olarak çalıştırmayı denediniz mi ya da cihazınızın modeli yazarak driver arattınız mı?
Hocam evet internet driveri lazım ve diğer driverlarda internet driverini halledersem diğerlerini daha kolay yaparım diye düşünüyorum. Gerkeli bilgileri yazdım oradan driveri bulursanız güzel olur. Ve evet yönetici olarak dahi çalıştırsam açılmıyor acaba başka bir driver eksikliğinde mi oluyor.

Hocam diz üstü bilgisayarımın modeli burada yazıyor sanırsam ve bunlar bilgisayarımı win10 dan win8.1 e düşürünce oldu

Artık CS 1.6da açmıyor bilgisayar ve mount and blade yavaşladı win 10dayken daha iyiydi eskisinden daha iyi olur dimi🥲

Dosya Ekleri

• 1690119665675824556912915516514.jpg
    1690119665675824556912915516514.jpg
    221,8 KB · Görüntüleme: 30
Modeli bilgisayarınızın altında yazması gerekir lakin Windows+R yapıp CMD yazın ve açılan komut istemi penceresine wmic baseboard get product,manufacturer,version,serialnumber yazarak resim atmayı deneyin.

Modeli bilgisayarınızın altında yazması gerekir lakin Windows+r yapıp CMD yazın ve açılan komut istemi penceresine wmic baseboard get product, manufacturer, version, serialnumber yazarak resim atmayı deneyin.

Zamanım kısıtlı hocam 😢

Dosya Ekleri

• 16901208235948501186630175122407.jpg
    16901208235948501186630175122407.jpg
    301,6 KB · Görüntüleme: 24
HP 8330 drivers yazıp indirebilirsin üstadım. HP'nin kendi sitesinde ürününüz çıkmadığı için burada driver sitesi paylaşamıyorum.

Hocam HP'nin kendi sitesinde urunümün Win8 sürücüleri yok sadece Windows 10 sürücüler var. Teşekkürler hocam bir sıkıntı olurs yazarım :)

Hocam HP'nin kendi sitesinde urunümün Win8 sürücüleri yok sadece Windows 10 sürücüler var. Teşekkürler hocam bir sıkıntı olurs yazarım :)

Hocam ben dışarı çıktım geldim aradım ama printer driver çıkıyor hocam linkini bulabilir misiniz yordum ama 😢

Dediğinizi yazınca çıkmıyor hocam.

@Pobeda hocam 😢

Son düzenleme:

Hocam ben dışarı çıktım geldim aradım ama printer driver çıkıyor hocam linkini bulabilir misiniz yordum ama 😢

Dediğinizi yazınca çıkmıyor hocam.

@Pobeda hocam 😢

Hocam sistem eski olduğu için sitesinde bulmak imkansız anca dediğim gibi modeli aratarak bulabilme şansınız olabilir. Burada kendi sitesi hariç driver siteleri paylaşmak yasak.

Yeni konular

Geri
Yukarı