Windows 8.1 NTLite ile düzenleme

Daha fazla  
Merhaba. Windows 8.1'i kendi elimle düzenlemek istedim. Biliyorum düzenlenmişleri var ama maksat macera olsun :). Windows 8.1'in içinde gereksiz alarm saat haber vs. tüm özellikleri devre dışı bırakmak istiyorum aynı zamanda Defender'ı kapatma gibi Windows ayarlarını da kapatmak istiyorum. Bu tarz ayarları NTLite üzerinden nasıl yapabilirim ve sorunsuz bir şekilde ISO'yu nasıl çıktı alabilirim? Yardımcı olur musunuz?

Merhaba. Windows 8.1'i kendi elimle düzenlemek istedim. Biliyorum düzenlenmişleri var ama maksat macera olsun :). Windows 8.1'in içinde gereksiz alarm saat haber vs. tüm özellikleri devre dışı bırakmak istiyorum aynı zamanda Defender'ı kapatma gibi Windows ayarlarını da kapatmak istiyorum. Bu tarz ayarları NTLite üzerinden nasıl yapabilirim ve sorunsuz bir şekilde ISO'yu nasıl çıktı alabilirim? Yardımcı olur musunuz?

Hocam direk ISO'yu indirin. Daha sonrasında PowerISO uygulamasınıda indirin. Sonra indirdiğiniz Windows 8.1 ISO'sunu açın, dosyaları bir klasöre çıkartın ve NTLite'ye Windows 8.1'in dosyalarının olduğu klasöre atın. Daha sonra düzenleyin.

Not ekleyeyim, yardımcı olur belki; Düzenlediğiniz ISO'nun daha az RAM kullanmasını istiyorsanız hizmetlerden gereksizleri silin.

Yeni konular

Geri
Yukarı