Windows 8.1 otomatik olarak etkinleştirdi

Hüsnü_Çoban

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Sivil Polis
Hiçbir şey yapmadım. Normalde bilgisayar açılırken, "Windows'u etkinleştir" yazısı çıkar. Bu sefer çıkmadı. Şaşırdım. Ayarlara baktığımda kendi kendini etkinleştirmiş olarak gözüküyordu. Nasıl oldu? KMSpico falan hiç kullanmadım.
Windows 8.1 Single Language

Bende de bazen çıkmıyor, şu anda yok mesela ama etkinleştirmedim. Bir hata sanırım. Bir kaç saat sonra çıkıyor birden.

CMD'yi açıp slmgr.vbs -dlv komutunu girer misin? Burada da lisanslı görünüyorsa ilginç gerçekten. Herhangi bir lisans aktif etme yazılımı yükledin mi son zamanlarda?

Anakarta gömülü bir Key olabilir. Daha önce OEM bir Key kullanmış olabilirsiniz.
Kullandım ama Windows 10 için. Şu an Windows 8.1'de.
CMD'yi açıp slmgr.vbs -dlv komutunu girer misin? Burada da lisanslı görünüyorsa ilginç gerçekten. Herhangi bir lisans aktif etme yazılımı yükledin mi son zamanlarda?
Hiçbir şey kullanmadım, hiç hata vermeden bilgileri falan gösterdi. Atayım mı? Bugün bir de yanlışlıkla GTA V'i crackli yükledim ancak Kaspersky ile sildim. Alakası var mıdır?

Atmanıza gerek yok, açıkçası korsan GTA V'ten değil de, eski Windows 10 keyiniz yüzünden olması daha mantıklı geldi bana. Sistem taraması da yaptıysanız endişelenecek bir şey yok gibi.

Atmanıza gerek yok, açıkçası korsan GTA V'ten değil de, eski Windows 10 keyiniz yüzünden olması daha mantıklı geldi bana. Sistem taraması da yaptıysanız endişelenecek bir şey yok gibi.
Şu ana kadar sıkıntı çıkardı, şu anda bulması garip değil mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı