Windows 8.1 oyunlarda 0xc000007b hatası

Dosyayı silin:

C:\Windows\SysWOW64\XINPUT1_3.dll

Sildikten sonra yükleyin:

teşekkür ederim, directx ve microsoft.net frame work benzeri birkaç şeyi yükledim oyun çalıştı, şu an roblox oyununu yüklemede sorun yaşıyorum, 0xc0000005 hatası alıyorum, söylediğiniz dll dosyasını silip deneyeceğim şimdi.
Youtube kanalınızdan uefi win 10 yükleme videosunu izledim, ve daha önce yüklediğimde kasım kasım kasılan bilgisayar canacar gibi oldu. Ta ki yüklemeye çalıştığım Lego Herry Potter oyununu yükleyene kadar, yükleme esnasında Windows c++ redistrutable diye bir uygulama yükledi ve yeniden başlatmamı istedi, ben de (sanıyorum oyun hala yüklenmeye devam ediyormuş, iki şeyi aynı anda yüklemeyeceğini düşünerek yeniden başlatmayı kabul ettim, bu noktada sanıyorum oyunu yüklemeyi yarıda kestim, yeniden başlarken güncellemeleri yükledi, ve tabi ki oyun çalışmadı. Sildim, yeniden yükledim yine çalışmadı, işin kötüsü bilgisayara da yavaşlama geldi, sanıyorum bu redistrutable eklentisi bilgisayarı yavaşlatıyor win 10da. Laptop arkadaşın olduğu için de zaman sıkıntısı olduğundan o haliyle teslim ettim, o da başka sıkıntılar yaşarsa tekrar alıp o eklentiyi kaldıracağım.

Sorum şu: C++ Redistrutable denilen eklenti ya da güncelleme dosyası win 10 u yavaşlatıyor mu? silsem düzelir mi? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı