Windows 8.1 performance Edition kullanılır mı?

Tnixs

Hectopat
Daha fazla  
RAM
8
Öncelikle herkese merhaba.
Bilgisayarımda Windows 10 var ve aşırı yavaşladı. Bilgisayarımda HDD disk var performance Edition yüklemeye karar verdim ancak kullanan kişiler güvenlik konusunda zayıf olduğunu söyledi aklıma bazı sorular takıldı.

Kasperesky yüklesem güvenlik sorununu çözebilir miyim?

Bu sürümü yapan kişi sistemin içerisine malware gizlemiş olabilir mi?

Ciddi bir performans artışı yaşanabilir mi?

Şimdiden cevap veren herkese teşekkür ediyorum.

Bilgisayarımda Windows 10 var ve aşırı yavaşladı. Bilgisayarımda HDD disk var performance Edition yüklemeye karar verdim ancak kullanan kişiler güvenlik konusunda zayıf olduğunu söyledi aklıma bazı sorular takıldı.

1-hayır.

2-kim olduğuna yani yapımcıya bağlı.

3-belki kesin bir şey denemez.

Kullanılmaz içinde ne var bilemeyiz debloatlı ve update sorunlu olan performans sürümü

Orijinali varken sağ sol tarafta oluşturulanı kullanma.
bu sürüm iyi de sağlıkçılar ve esnaflar için içinde uygulama yok sonradan yükleniyor bu
ben 8.1 pro kurdum memnunum

8.1 ındustry Pro Evaulation'u da çok övmüşler. Bu sistemi kursam bilgisayarım az da olsa rahatlar mı?

8.1 pro sağdan soldan yapılmış bir sistem değil eğer kinghazenin yaptığını alacaksan kullan
Güvenlik konusuna gelirsek defender sistemden silinmiş ekstradan antivirüs kurmalısın

Bu forumdakilerin nesi var bilmiyorum ama modlu windowslara sövüp insanları soğutuyorlar

Kendim perf kurdum windows 7 den 8.1 e yükselttim 13 yıllık bilgisayarım tavan oldu

Geri
Yukarı