Windows 8.1 kullanılır mı?

Loud

Hectopat
Daha fazla  
Şu an bilgisayarımda Windows 10 kullanıyorum fakat 8.1 görünüm vs çok hoşuma gidiyor bu yüzden buna geçmek istiyorum sürücü sıkıntıları, oyun sıkıntıları, çökmeler vs olur mu sizce yoksa kullanımında bir problem çıkarmaz mı?

GPU: 6650XT.

CPU: R5 5500.

Ben Ryzen 9 ve Rx 5700xt ile kurmuştum fakat sürücüm Windows 8.1 de olmadığından arada ekran kartı hatası veriyordu çok nadir olsa da. Ben daha çok sanal windows kullandığımdan Ram kullanımı önemliydi. Fakat Windows 10 kurdum home single , 8.1 SL ile aynı tüketim baya memnunum şu anda Win 10 dan.

Şu an bilgisayarımda Windows 10 kullanıyorum fakat 8.1 görünüm vs çok hoşuma gidiyor bu yüzden buna geçmek istiyorum sürücü sıkıntıları, oyun sıkıntıları, çökmeler vs olur mu sizce yoksa kullanımında bir problem çıkarmaz mı?

GPU: 6650XT.

CPU: R5 5500.
Şu an kuruyorum tesadüf denk geldi. USB üzerinden kullanabilir veya Windows 10 yanına kurabilirsiniz. Oyun için tabii ki Windows 10 ama eski bir Windows 8.1 kullanıcısı olarak Windows 8.1 hala kullanılabilir ve stabilitesini koruduğunu düşünüyorum.

Şu an kuruyorum tesadüf denk geldi. USB üzerinden kullanabilir veya Windows 10 yanına kurabilirsiniz. Oyun için tabii ki Windows 10 ama eski bir Windows 8.1 kullanıcısı olarak Windows 8.1 hala kullanılabilir ve stabilitesini koruduğunu düşünüyorum.

Dual boot sağlıklı bakmıyorum pek birkaç sıkıntı çıkarmıştı bana Steam çalışıyor mu? Bir de sürücüler yüklenebilir mi?

Dual boot sağlıklı bakmıyorum pek birkaç sıkıntı çıkarmıştı bana Steam çalışıyor mu? Bir de sürücüler yüklenebilir mi?

Yılın sonunda Steam desteğini kesiyor hocam. 2024'te Windows 7, 8 ve 8.1 için Steam kullanılmaz olacak. Bu demek oluyor ki oyun için son günlerini yaşıyorlar ve hatta birçok oyun için bitti bile.

Geri
Yukarı