Windows 8.1 Posta Uygulaması İnmiyor

Cpt_slayer

Kilopat
Daha fazla  
Windows 8.1 kullanıyorum. Posta uygulamasında eşitleme sorunu oldu mailler gelmiyordu. Be nde bunun üzerine biraz uğraştıktan sonra posta uygulamasını tekrar mağazadan yüklemek ümidi ile kaldırdım. Ama tekrar yükleyemedim. Posta uygulamasını sadece Windows 10'a sahip olanlar kullanabiliyor. Yükle dediğimde satın alma hatası altında sistem gereksinimleriniz uyuşmuyor satırı var. Benim sorum şu şimdi ben bu posta uygulamasının Windows 8.1 için olanını nereden bulup yükleyeceğim?

adasdasdsa.JPG

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows 8.1 kullanıyorum. Posta uygulamasında eşitleme sorunu oldu mailler gelmiyordu. Be nde bunun üzerine biraz uğraştıktan sonra posta uygulamasını tekrar mağazadan yüklemek ümidi ile kaldırdım. Ama tekrar yükleyemedim. Posta uygulamasını sadece Windows 10'a sahip olanlar kullanabiliyor. Yükle dediğimde satın alma hatası altında sistem gereksinimleriniz uyuşmuyor satırı var. Benim sorum şu şimdi ben bu posta uygulamasının Windows 8.1 için olanını nereden bulup yükleyeceğim?

Eki Görüntüle 331856
Ben de tam olarak bilmiyorum fakat googledan belki yüklenebilir eğer o da olmazsa windows 10 a geçmeni öneririm artık windows 8 deviride bitiyor.

Windows 8.1'de mağaza desteği kesilmişti sanırım. O yüzden olabilir. Windows 10'a geçiş yapmanızı öneririm.

Cevaplar için teşekkürler. Hiç bir yerde çözüm bulamadım. yapacak bir şey yok. Bir daha ki formata kadar mailbird kullanıcaz artık.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı