Windows 8.1 Pro format sonrası ne yapılmalı?

Slecded

Kilopat
Daha fazla  
Merhabalar. Yeni format attım ve şu an sadece Windows Defender güncelledim. Ne yapmam gerek?

Ek olarak; güncelleştirmeler denetleniyor da kaldı.

1572514624912.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Technopat Youtube kanalında sorunuzun cevabı mevcut
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Technopat Youtube kanalında sorunuzun cevabı mevcut
Windows 8.1 kurdum ben 10 için gerekenler yazıyor. Ekran kartı sürücüsünü kurmuyorum. Çünkü bilgisayarım yeniden başlıyor sürekli. Onun dışında güncelleştirmeler denetleniyor da kaldı.
İşlemci: İ5-2400
Ana kart: GA-PA65-UD3-B3 (rev. 1.0)

8.1 veya 10 farketmez format veya kurulum sonunda da hepsi de aynı işlem. Format attıktan sonra mu kurdunuz ekran kartını? Lütfen kendi orijinal sitesinden indirip yükleyin.

8.1 veya 10 farketmez format veya kurulum sonunda da hepsi de aynı işlem. Format attıktan sonra mu kurdunuz ekran kartını? Lütfen kendi orijinal sitesinden indirip yükleyin.
AMD'nin kendi sitesinden indirdim zaten. Format attıktan hemen sonra sadece onu yapmıştım. Şu an tekrar format attım. Ekran kartı sürücüsünü kurmadım. Şu an kapanmıyor.
AMD'nin kendi sitesinden indirdim zaten. Format attıktan hemen sonra sadece onu yapmıştım. Şu an tekrar format attım. Ekran kartı sürücüsünü kurmadım. Şu an kapanmıyor.
Chipset nasıl kurulur onu tam olarak bilmiyorum sadece.
İşlemci: İ5-2400
Ana kart: GA-PA65-UD3-B3 (rev. 1.0)

Son düzenleme:
Videolara bakmadınız bile değil mi? İlk videoya bakın Windows 10 diyor mu?
Sistem toplama sonrası neler yapılmalı diyor. Bu kadar üşengeç olmayın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı