Windows 8.1 Pro Nasıl Orijinal Yapılır?

• Konuyu başlatan Roux
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 46
  • Görüntüleme 4B

Roux

Kilopat
Makaleler
30
Yer
İstanbul
Hepinize selamlar dostlar. Benim size bir sorum var. Ben bir siteden Windows 8.1 Pro sürümünü indirdim. Dosya sıkıştırılmıştı ve bu sayede DVD'ye yazıp kurdum. Yalnız yavaş Windows 7'ye göre. Sistem kesintileri %50 civarı bir CPU kullanıyor bazen. Microsoft Store var diye geçmiştim ama pişman oldum. Windows orijinal mi bilmiyorum. Etkinleştirmedim de. Bazen Windows'u etkinleştir yazısı geliyor. Bazen de gelmiyor. Güncelleme başlattım ama yükleniyor yazısında kaldı. Eğer orijinal değilse nereden orijinal indirebilirim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi bilgisayarımı win 10 pro dan win 10 ltsc sürümüne geçiş yaptim. Yarın da inşallah GittiGidiyor dan dijital lisans satın alacağım. Yardımın için teşekkürler kardeşim.

Geç döndüğüm için üzgünüm. Umarım memnun olursun. Lisans satın alırken LTSC için olduğunu belirtmeyi unutma, bir tık pahalı olabilir lisansları tam hatırlamıyorum ama aradığını bulman zor olmaz diye düşünüyorum :)

Geç döndüğüm için üzgünüm. Umarım memnun olursun. Lisans satın alırken LTSC için olduğunu belirtmeyi unutma, bir tık pahalı olabilir lisansları tam hatırlamıyorum ama aradığını bulman zor olmaz diye düşünüyorum :)
Önemli degil. Bugün biraz baktım GittiGidiyor da buldum LTSC sürümü için istiyorum dedim onu da ayarlayacaklar bakalim. LTSB için var ama LTSC için biraz zor bulunuyormuş. Ama onların perakendecilerinde vardır kesin adam ayarlarız dedi. Sağol ilgilendiğiniz icin.

Önemli degil. Bugün biraz baktım GittiGidiyor da buldum LTSC sürümü için istiyorum dedim onu da ayarlayacaklar bakalim. LTSB için var ama LTSC için biraz zor bulunuyormuş. Ama onların perakendecilerinde vardır kesin adam ayarlarız dedi. Sağol ilgilendiğiniz icin.

Rica ederim.

LTSB 2016 sürümüdür. LTSC ise 2019. Yani eğer bulamazsanız LTSB'de kullanabilirsiniz, size kalmış bir durum.

Bugün aldım LTSC için hemen yolladılar ürün anahtarını [emoji846]

Sent from my SNE-LX1 using Technopat mobile app

Gözünüz aydın, güle güle kullanın :) Güncelleme falan kapatmanıza gerek yok bu arada gelen güncellemeler sadece güvenlik üzerinedir sistemi etkilemez. Ayrıca tavsiyem asıl Windows koruması yerine daha hafif ve güvenli bir antivürüstür. Şahsen ESET kullanıyorum mesela, Windows'un programı çok stabil değil ve yer yer uğraştırıyor. Steam oyunlarından tek tek dosya eksilttiğini biliyorum :D Diğer kullanımları da kendinize göre özelleştirirsiniz artık :)

Gözünüz aydın, güle güle kullanın :) Güncelleme falan kapatmanıza gerek yok bu arada gelen güncellemeler sadece güvenlik üzerinedir sistemi etkilemez. Ayrıca tavsiyem asıl Windows koruması yerine daha hafif ve güvenli bir antivürüstür. Şahsen ESET kullanıyorum mesela, Windows'un programı çok stabil değil ve yer yer uğraştırıyor. Steam oyunlarından tek tek dosya eksilttiğini biliyorum :D Diğer kullanımları da kendinize göre özelleştirirsiniz artık :)
Ben Kaspersky free kurdum gayet guzel. Güncellemeleri hiçbir zaman kapatma taraftarı değilim zaten [emoji106][emoji846] Teşekkürler

Sent from my SNE-LX1 using Technopat mobile app

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı