Windows 8.1 Pro'yu Windows 10 Pro'ya Yükseltme

Federal

Kilopat
Daha fazla  
Adsız.png Adsız1.png

Arkadaşlar Windows 8.1 Pro kullanıcısıyım, windows 10 pro' ya temiz kurulum yapmak istiyorum ancak yükseltirken sadece w10 ve w10 home single language seçenekleri geliyor. Nasıl windows 10 pro' ya yükseltebilirim? Sistemimi vatanda toplamıştım Windows'u da ordan aldım.

Son düzenleme:
Fazla değil, 5 gün önce aynısıyla karşılaştım. Windows 7 Professional kodu ile Windows 10 kuracaktım. Düz Windows 10'u seçtim, eğer Windows 8.1'in Pro sürümü ise Windows 10'u seçtiğin takdirde Pro olacaktır.

Eki Görüntüle 134441 Eki Görüntüle 134442

Arkadaşlar Windows 8.1 Pro kullanıcısıyım, windows 10 pro' ya temiz kurulum yapmak istiyorum ancak yükseltirken sadece w10 ve w10 home single language seçenekleri geliyor. Nasıl windows 10 pro' ya yükseltebilirim? Sistemimi vatanda toplamıştım Windows'u da ordan aldım.
Bu bilgisayar için önerilen seçenekleri kullan seçeneğini işaretleseydiniz otomatik olarak lisansınıza ve sürümünüze uygun kurulum yapılacaktı.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı